tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

wynajem długoterminowy samochodów BiałystokOferta firmy Car For You to propozycja dla wszystkich chcących dokonać wynajmu samochodu w dogodnych warunkach i w atrakcyjnej cenie. Firma spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - zaczynając od aut wysokiej klasy i kończąc na cenach, które są jednymi z najlepszych, jakie spotkamy u firm działających w tej branży.

Propozycje, jakie znajdziemy na stronie, dotyczą wynajmu samochodów na krótki i długi okres czasu. Każdy z klientów może dokonać wyboru pomiędzy różnorodnymi modelami samochodów. Luksusowo wyposażone modele, takie jak Volvo S80, Opel Vectra czy Alfa Romeo 159 oferowane są w cenach porównywalnych do tych, jakich żądają inne firmy za auta o normalnym standardzie.

Samochody ze strefy komfortu posiadają bogate i luksusowe wyposażenie, które znacznie wpływa na większy komfort z jazdy. Możesz cieszyć się z odrobiny luksusu, która wcale nie kosztuje tak wiele.

Dla osób, które liczą przede wszystkim na niską cenę, została utworzona strefa dobrych cen. Dodatkowo, firma zapewnia, że jeżeli w konkurencyjnej wypożyczalni znajdziemy ten sam model samochodu w niższej cenie, Car For You udzieli nam odpowiedniego rabatu.

Oferta firmy obejmuje również pojazdy odpowiednie dla rodziny, pojemne i przestronne, z dużym bagażnikiem. Car For You to także rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodnego samochodu dostawczego.

wynajem samochodów - szczegóły

wynajem samochodów szczegółyJeżeli chodzi o okres wynajmu, Car For You posiada dla nas dwie główne opcje: wypożyczenie auta na krótki czas lub wynajem długoterminowy samochodów Białystok. Pierwsza propozycja jest dopasowana do wszystkich potrzebujących środka transportu na kilka lub kilkanaście dni. Z kolei długoterminowy wynajem przeznaczony jest głównie dla przedsiębiorców szukających przede wszystkim opłacalnej oferty wynajmu wygodnego środka transportu. Decydując się na wypożyczenie pojazdu na okres kilku lat, po pewnym czasie mamy możliwość dokonania wymiany samochodu na nowszy i lepszy model. Jednocześnie możemy prowadzić negocjację odnośnie ceny za wypożyczenie auta na długi okres czasu.

Wszystkie z proponowanych modeli są w pełni sprawne dzięki częstemu serwisowaniu. Możemy mieć więc pewność co do komfortu oraz bezpieczeństwa podczas jazdy.

W ofercie znajdziemy również bardzo dogodną opcję mobilnego warsztatu, co pomoże nam w nawet najbardziej patowej sytuacji. Rozpoznanie uszkodzenia w samochodzie może odbyć się w wybranym przez klienta miejscu. Następnie przeprowadzana jest naprawa, a nam oferowane jest auto zastępcze na czas reperacji.

Korzystanie z usług firmy jest równie wygodne co oferowane przez nich samochody wysokiej klasy.

Car For You jest czynne przez siedem dni w tygodniu, nawet podczas zwyczajowo wolnych od pracy dni świątecznych. Nie dopatrzymy się żadnych dodatkowych opłat w cenach jakie znajdują się w cenniku. Nie istnieje również ograniczenie co do limitu kilometrów jakie możemy wykonać. Podane na stronie ceny mogą dodatkowo zostać poddane negocjacjom. Firma zapewnia profesjonalną i miłą obsługę ze strony swoich pracowników.

Aktualności

Blog