tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Wynajem samochodów Białystok

wynajem samochodów

 

Firma Carforyou, to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, która ma do zaproponowania ciekawą ofertę jaką jest wynajem samochodów Białystok, szerokiej grupie odbiorców. Doświadczenie, znajomość rynku, ale także pasja i zaangażowanie sprawiają, że ich usługi zadowolą potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Klientów, którzy oczekują profesjonalizmu, dbałości o szczegóły, ale także atrakcyjnych cen.

 

 

Firma świadczy usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Wśród jej usług znajdują się następujące propozycje:

1. Oferta skierowana dla klientów prywatnych, którzy oczekują tradycyjnej formy wynajmu samochodu, na określony czas. Zazwyczaj okres wynajmu wynosi od kliku do kilkunastu dni, w zależności od potrzeb klienta. Tutaj warto zaznaczyć, że im dłuższy okres wynajmu samochodu, tym koszt usługi jest mniejszy. Stali klienci mogą liczyć na szczególnie atrakcyjną ofertę.

2. Wynajem długoterminowy, który jest ofertą przeznaczoną przede wszystkim dla firm. To rozwiązanie, dla tych przedsiębiorców, których z różnych względów nie interesuje rozwiązanie leasingowe, a szukają sprawdzonych samochodów, sprawnych technicznie. Tutaj warunki współpracy ustalane są w sposób indywidualny, z możliwością negocjacji ceny.

Wypożyczalnia posiada bogatą flotę samochodów w bardzo dobrym stanie technicznym. Regularne przeglądy techniczne i bieżące wyłapywanie i naprawianie nawet najmniejszych usterek sprawia, że klient otrzymuje samochód bezpieczny. Oferowane samochody posiadają pełny pakiet ubezpieczeń, również od nieszczęśliwych wypadków, które są wpisane w ryzyko zawodowe firmy. Komfortowa podróż bez względu na odległość jest zasięgu ręki. Ponadto samochody, będące w dyspozycji firmy są różnej wielkości i różnej klasy. Bez problemu więc coś dla siebie znajdzie samotny biznesmen, jak i rodzina z trójką dzieci.

Wynajem samochodów - formalności

Profesjonalizm, sprawdzone rozwiązania i troska o dobro klienta jak i atrakcyjne ceny, to cechy które zdecydowanie wyróżniają tą firmę na tle konkurencji. Troska o klienta wyraża się również zmniejszeniem formalności do koniecznego minimum.Do podpisania umowy, klient jest zobowiązany jest przedstawić następujące dokumenty: dowody tożsamości ze zdjeciem oraz aktulane prawo jazdy.

Bez wątpienia ciekawą i nowatorską propozycją, która oferuje firma jest mobilny warsztat. We wskazanym przez klienta miejscu następuje diagnostyka pojazdu i w sytuacji, gdy naprawa nie może być wykonana na miejscu, samochód zostaje przewieziony do warsztatu. Na czas naprawy samochodu klient może otrzymać się o samochód zastępczy.wynajem aut formalności

Firma do każdego zalecenia podchodzi w sposób indywidualny, starając się znaleźć najbardziej korzystne, dla klienta rozwiązanie. Wypożyczalnia swoje usługi świadczy siedem dni w tygodniu, proponując dogodne godziny otwarcia oraz możliwość podstawienia wynajmowanego samochodu pod wskazany adres. Wszystkie i opłaty i warunki omawiane są w sposób szczegółowy, dlatego też klient nie musi obawiać się ukrytych opłat. To naprawdę sprawdzona i korzystna pod każdym względem oferta.

Aktualności

Blog