tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wynajem samochodów dostawczych Białystok

WYNAJEM SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH BIAŁYSTOK

Jeżeli w naszej firmie bardzo często występuje konieczność używania samochodu dostawczego, to wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem będzie go po prostu kupić. Często jednak jest tak, że samochód dostawczy owszem, jest potrzebny, jednak bardzo rzadko. W takich przypadkach wiadomo, że nie bardzo opłaca się go kupować na stan firmy, bo przez większość czasu będzie po prostu stał nieużywany, a takie rozwiązanie nie bardzo ma sens.O wiele bardziej opłacalnym wyjściem będzie wynajem samochodów dostawczych. Białystok to miasto, w którym istnieje taka możliwość.

Obserwując lokalny rynek przedsiębiorców i zaznajamiając się z ich potrzebami, doszliśmy do wniosku, że samochody dostawcze przeznaczone do wynajmu są tutaj bardzo pożądane, gdyż wielu przedsiębiorców ma tylko sporadycznie potrzebę skorzystania z nich, co sprawia, że o wiele bardziej są oni zainteresowani ich wypożyczeniem, aniżeli kupnem, gdyż po prostu takie rozwiązanie opłaca im się o wiele bardziej. Stąd też w ofercie naszej wypożyczalni pojawił się pojazd dostawczy – bus Volkswagen LT. Wybór to nieprzypadkowy, ponieważ LT jest zdecydowanie jednym z najczęściej wybieranych samochodów dostawczych – głównie ze względu na silnik 2.8 Diesel o mocy 150 kilometrów, spalający jedynie 10 litrów benzyny. Dobór odpowiedniego samochodu dostawczego do naszej oferty sprawia, że przedsiębiorcy są nim żywo zainteresowani, zwłaszcza, że oprócz atrakcyjnych parametrów samochodu i jego świetnego stanu technicznego, również wynajem opiera się na bardzo interesujących zasadach. Przede wszystkim, układając nasz cennik, postanowiliśmy skupić się na tym, by cena za wypożyczenie samochodu była tym niższa, na im dłuższy okres jest on wypożyczany.

Jakie są ceny wynajmu samochodu dostawczego?

wynajem aut w BiałymstokuW przypadku Volkswagena LT najniższa cena za jego wypożyczenie to 150 złotych – jest to cena za ośmiogodzinne wypożyczenie samochodu, co często w zupełności zaspokaja potrzeby przedsiębiorców. Wypożyczenie pojazdu na dobę kosztuje 220 złotych, natomiast na ponad dwie doby – 200 złotych za każdą. Bardzo atrakcyjnie wypadają koszty wynajmu w przypadku tygodniowego i miesięcznego okresu wypożyczenia – jest to odpowiednio 1000 i 3000 złotych, co stanowi absolutnie bezkonkurencyjną ofertę. Do powyżej podanych cen należy jeszcze doliczyć zwrotną kaucję za samochód, która wynosi – w przypadku Volkswagena LT – 400 złotych. Dodajmy jeszcze tylko, że nasi klienci nie muszą zjawiać się w siedzibie firmy po odbiór samochodu – to my podstawiamy go pod wskazany adres na umówiony termin. Drugą, równie ważną informacją jest to, że w naszej wypożyczalni klienci nie mają narzuconych limitów kilometrów – wypożyczając od nas pojazd, można przejechać nim taką trasę, na jaką zaistnieje konieczność. Ostatnia informacja, kto wie, czy nie najważniejsza: powyżej podane ceny mogą zostać poddane negocjacjom, do których zachęcamy klientów!

Aktualności

Blog