tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wypożyczalnia aut Białystok

WYPOŻYCZALNIA AUT BIAŁYSTOK

Czasami bywa tak, że znajdując się w jakimś miejscu, potrzebujemy mieć samochód, którym z różnych przyczyn nie mogliśmy dotrzeć do celu. Często nie chcemy sobie dokładać nerwów i zamiast samochodem, wolimy dojechać pociągiem lub autobusem do miejscowości, w której mamy do załatwienia rozmaite interesy, jednak na miejscu samochód okazuje się nam przydatny w przemieszczaniu się z punktu do punktu, gdzie mamy sprawy do załatwienia. Czasem też musimy gdzieś pojechać na dłuższy czas i również nie możemy zabrać ze sobą samochodu, tylko zostawiamy go pozostałym domownikom, a jednak na miejscu auto by się przydało. Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstała nasza wypożyczalnia aut. Białystok jest miastem, w którym bardzo często okazuje się, że taka działalność jak nasza jest ludziom bardzo potrzebna.

Bardzo często przyjeżdżają tu w interesach ludzie z całej Polski, a z racji na położenie Białegostoku, tylko ci, którzy mieszkają najbliżej, decydują się przyjechać tu własnym samochodem. Pozostali są bardzo zainteresowani wynajmem samochodu, a nasza wypożyczalnia właśnie im to oferuje. W ofercie naszej firmy znajduje się kilka modeli samochodów osobowych o różnej klasie – każdy jednak jest w doskonałym stanie technicznym. Pojazdy, którymi dysponujemy i które wypożyczamy, to m.in. Audi A8, Alfa Romeo 146, Ford Mondeo (Kombi) czy też Volvo S80. Jak widać są to zatem pojazdy z różnych półek, również z tych najbardziej luksusowych. Cena za wynajem samochodu w naszej wypożyczalni zależy od kilku czynników. Pierwszym jest oczywiście, o jaki samochód chodzi. Drugą rzeczą, która ma wpływ na cenę jest czas, na jaki samochód ma zostać wypożyczony. I tak dla przykładu: Audi A8 jest najdroższym samochodem w naszej ofercie, ale i najbardziej luksusowym.

Jaki jest koszt wynajmu auta dostawczego?

wynajem samochodow w BiałymstokuWypożyczenie go na 8 godzin kosztuje 350 złotych, na dobę 500 złotych, na czas powyżej dwóch dób – 400 złotych za każdą, na tydzień 2000 złotych, na miesiąc – 6000 złotych. Do tego dochodzi kaucja w wysokości 1000 złotych. Jak widać więc, im dłuższy okres wynajmu, tym bardziej jest to opłacalne. Zaznaczyliśmy jednak, że Audi A8 to samochód najdroższy w naszej ofercie, więc jako drugi przykład weźmy popularnego Opla Astrę. W naszym cenniku wypożyczalni aut w Białymstoku zostały ustalone następujace ceny: 80 złotych za 8 godzin lub za dobę w przypadku wynajmu na powyżej dwie doby, 100 złotych za dobę, 450 złotych za tydzień i 1300 złotych za miesiąc; do tego kaucja w wysokości 300 złotych. Pełną ofertę posiadanych przez nas do wypożyczenia samochodów wraz z obowiązującym cennikiem znaleźć można na naszej stronie internetowej, tam również znajdują się zdjęcia pojazdów. Ze swojej strony dodamy jeszcze, że ceny podane w cenniku podlegają negocjacji; dodatkowo nie narzucamy żadnego limitu kilometrów, a samochody podstawiamy do naszych klientów pod wskazany przez nich adres.

Aktualności

Blog