tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wypożyczalnia samochodów Białystok

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BIAŁYSTOK

Jeżeli w trakcie wyjazdu potrzebujesz mieć samochód, by móc szybko i sprawnie przemieszczać się pomiędzy różnymi punktami miasta, w których masz jakieś sprawy do załatwienia, a jednocześnie nie możesz używać swojego samochodu, ponieważ na przykład musiał zostać w domu, by służyć pozostałym domownikom, wcale nie oznacza to, że jesteś skazany tylko i wyłącznie na korzystanie z transportu publicznego, który, jak wiadomo, czasem może bywać zawodny. Właśnie dla takich osób jak ty, powstała nasza wypożyczalnia samochodów. Białystok jest miastem, w którym rokrocznie obserwujemy coraz większy wzrost zapotrzebowania na samochody do wynajęcia, dlatego też mamy świadomość tego, jak ważna jest nasza działalność i staramy się stale uatrakcyjniać ofertę, by trafiała ona do jak najszerszego grona klientów. W chwili obecnej mamy do zaoferowania naszym klientom dziesięć samochodów do wypożyczenia (w tym jeden dostawczy) w różnych cenach.

Cechą wspólną wszystkich samochodów z naszej oferty jest to, że oferujemy wynajem na następujące okresy: osiem godzin, doba, kilka dób, tydzień, miesiąc. W zależności od czasu wynajmu, różna jest cena za pojazd, przy czym zasada jest prosta – im dłuższy okres wynajmu, tym niższa cena, a wynajem bardziej opłacalny. Do tego, za każdy samochód należy przed wypożyczeniem wnieść kaucję. Ceny, zarówno wynajmu jak i kaucji, są różne w zależności od konkretnego samochodu. Auta, które posiadamy w naszej ofercie to: Audi A8, Alfa Romeo 146, Opel Vectra, Opel Astra, Alfa Romeo 159, Ford Mondeo Kombi w wersji z automatem i bez, Volkswagen LT (dostawczy), Ford Focus i Volvo S80. Najdroższym z naszej oferty jest luksusowy Audi A8, z kolei najtaniej można wynająć u nas Alfę Romeo 146. Nasza wypożyczalnia samochodów Białystok oferuje wyłącznie samochody w bardzo dobrym stanie technicznym, ważnym przeglądem.

Szczegóły oferty wynajmu samochodów

wypożyczalnia aut w BiałymstokuZdjęcia każdego z oferowanych przez nas do wynajmu samochodów są do zobaczenia na naszej stronie internetowej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nasi klienci nie muszą zgłaszać się po odbiór samochodu w siedzibie naszej firmy, ponieważ to my dostarczymy pojazd pod wskazany przez klienta adres. Dodatkowo, w przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, nie nakładamy limitu kilometrów. Oznacza to tyle, że każdy wypożyczający u nas samochód, może przejechać nim dowolną ilość kilometrów i nie ma to żadnego wpływu na ponoszone opłaty. Co do samego cennika, w całości jest on również dostępny na naszej stronie internetowej, warto jednak wiedzieć, że podane w nim ceny nie są ostateczne i mogą podlegać negocjacji! Jak już wspomniano, wypożyczamy pojazdy zarówno na krótki okres, jak i na dłuższy, wszystko zależy od potrzeb naszych klientów – w czasie naszej działalności zorientowaliśmy się, że powodzeniem cieszą się zarówno dłuższe, jak i krótsze okresy wynajmu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!

Aktualności

Blog