tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wypożyczalnia samochodów dostawczych Białystok

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH BIAŁYSTOK

Prowadząc własną działalność gospodarczą, musimy liczyć się z tym, że być może w którymś momencie będziemy potrzebowali samochodu dostawczego. Wiadomo, że w przypadku firm, które są nastawione na stałe dostawy, posiadanie samochodu dostawczego będzie koniecznością, jednak wiele jest takich przedsiębiorstw, gdzie pojazd dostawczy potrzebny jest tylko czasowo i nie ma konieczności, by zakupować go na stan firmy, gdyż przez większość czasu stałby po prostu nieużywany. W takich sytuacjach (a jest ich naprawdę sporo) nieocenioną pomocą okazać się może wypożyczalnia samochodów dostawczych. Białystok jest miastem, w którym postanowiliśmy uruchomić taką wypożyczalnię, z uwagi na ogromne zapotrzebowanie na tego typu usługi ze strony lokalnych przedsiębiorców.

Na potrzeby naszych klientów udostępniamy (do wypożyczenia) samochód dostawczy Volkswagen LT – jest to bus z silnikiem 2.8 Diesel o mocy 150 kilometrów. Spalając 10 litrów benzyny na każde 100 kilometrów jest on przedstawicielem ekonomicznych samochodów dostawczych. Zdjęcia oferowanego do wypożyczenia pojazdu dostawczego można zobaczyć na naszej stronie. W przeciwieństwie do konkurencji, u nas możecie Państwo liczyć na to, że samochód podstawimy pod wskazany przez Państwa adres – nie ma konieczności przyjeżdżania po niego do siedziby naszej firmy. Wszystkie samochody, w tym również pojazdy dostawcze, wypożyczamy naszym klientom na różne okresy. Najkrótszym okresem wynajmu jest osiem godzin – czas, który często w przypadku przedsiębiorców jest wystarczający na przewóz towarów wozem dostawczym. Cena za wynajem pojazdu na taki czas wynosi 150 złotych. Naszym cennikiem rządzi bardzo prosta zasada – im dłuższy okres wypożyczenia samochodu, tym niższa cena za wynajem. I tak, za wynajem busa dostawczego na jeden dzień cena będzie wynosić 220 złotych, ale już za wynajem na ponad dwie doby, koszt każdej to 200 złotych.

Jakie są nasze samochody?

wypożyczalnia w Białymstoku samochodyNasza wypożyczalnia samochodów dostawczych Białystok stawia na długoterminowe wynajmy, tym bardziej, że lata doświadczenia pokazały nam, że jednak to właśnie one leżą w centrum zainteresowania naszych klientów. Dlatego też za wynajem pojazdu dostawczego na tydzień cena wynosi 1000 złotych, a na miesiąc – 3000 złotych. Do każdej z tych kwot należy doliczyć 400 złotych kaucji za samochód. I teraz najważniejsza informacja: powyższe ceny nie są ostateczne! Zapraszamy klientów do negocjacji! Dodatkową, istotną informacją, w obliczu praktyk stosowanych przez konkurencyjne wypożyczalnie samochodów, jest to, iż nie ma u nas limitu kilometrów – wypożyczasz nasz samochód i przejeżdżasz nim taki dystans, jakiego potrzebujesz. Podsumowując, naszym klientom oferujemy dostawczego busa Volkswagena LT w doskonałym stanie technicznym, z ekonomicznym silnikiem Diesla, którego wynajem jest tym tańszy, im dłuższy będzie jego termin.

Aktualności

Blog