tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wynajem-samochodow-lodzNawet jeżeli posiadamy własny samochód, nie zawsze możemy przewidzieć, kiedy przytrafi mu się jakaś awaria, która uniemożliwi nam korzystanie z niego, czasem na kilka godzin, a czasem na dłuższy czas. Nie każdy z nas ma też możliwość skorzystania w takiej sytuacji z samochodu zastępczego, wobec czego, jeśli koniecznie musimy mieć możliwość korzystania z auta, jedyne co nam pozostaje w takim wypadku to wynajem samochodów Łódź jest miejscowością, w której funkcjonuje kilka wypożyczalni samochodów, mających w swojej ofercie zarówno auta osobowe, jak i dostawcze, co sprawia, że ich oferta kierowana jest tak samo do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Oczywiście są też wypożyczalnie, które w swojej flocie posiadają wyłącznie samochody osobowe – takie wypożyczalnie często są nakierowane na przyjezdnych, co widać też po tym, w jakich miejscach się lokalizują: lotniska, dworce kolejowe i autobusowe.

W większych miastach komunikacja publiczna zwykle bardzo dobrze funkcjonuje, czasem jednak poruszając się samochodem możemy zaoszczędzić sporo czasu, co jest ważne zwłaszcza wtedy, gdy mamy do załatwienia wiele spraw w krótkim czasie. Oczywiście moglibyśmy wsiąść w taksówkę – w końcu to też samochód – jednak jeśli wszystko przeliczymy, okaże się, że nie do końca byłoby to opłacalne w porównaniu z wypożyczeniem samochodu. Albo nie opłacałoby nam się to finansowo (taksówkarz nie będzie za darmo czekał aż załatwimy sprawę w punkcie A, by zawieźć nas do punktu B), albo czasowo (jeśli w punkcie A odeślemy taksówkę, to potem będziemy musieli poczekać aż złapiemy następną), albo jedno i drugie. Z kolei wynajem samochodów Łódź jest bardzo wygodny i opłacalny względem taksówek. Większość wypożyczalni udostępnia samochody ze swojej floty na jeden dzień, a nawet na godziny. Średnia opłata za jednodniowe wypożyczenie samochodu wynosi około 60 złotych. W tej cenie otrzymujemy samochód z pełnym bakiem, co pozwoli nam w ciągu dnia spokojnie przemieszczać się wszędzie, gdzie potrzebujemy, bez konieczności tankowania.

wypozyczalnia-samochodow-lodzWidać więc, że wynajem samochodów jest zdecydowanie bardzo konkurencyjny względem taksówek, jeżeli rzeczywiście potrzebujemy auto na kilka czy kilkanaście przejazdów w ciągu dnia. Warto pamiętać o tym, że coraz większa liczba wypożyczalni odchodzi obecnie od limitowania kilometrów – w większości nie mamy nałożonych żadnych limitów, jeździmy tyle ile chcemy i potrzebujemy. W tym artykule omawiamy kwestię wynajmu samochodu na jeden dzień, ale musimy wiedzieć, że wypożyczalnie chętnie udostępniają samochody ze swojej floty na dłużej – cenniki zwykle określają ceny wynajmu do miesiąca, natomiast możliwy jest wynajem również na dłuższy czas, tylko zwykle trzeba uzgodnić to osobiście z wypożyczalnią. Pamiętajmy także, że ceny widniejące w cenniku nie są dane raz na zawsze – za każdym razem mamy możliwość ich negocjowania, a jeśli nam się uda, będziemy wynajętym samochodem jeździć jeszcze taniej. 

Aktualności

Blog