tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wypożyczalnia samochodów dostawczych łódżPosiadanie własnej firmy to nie tylko korzyści, ale też obowiązki. W zależności od profilu działalności firmy, różne będzie zapotrzebowanie na dostęp do samochodu dostawczego. Wiadomo, że jeżeli nasza firma prowadzi działalność, w której niezbędny jest niemalże stały dostęp do samochodu dostawczego, gdyż rozmaite towary są przewożone bardzo często, to przynajmniej jeden samochód dostawczy na stanie firmy jest niezbędny. Jeśli jednak pojazd dostawczy jest nam potrzebny wyłącznie sporadycznie (nawet jeśli sporadycznie potrzebujemy auta na dłuższe okresy) to zdecydowanie nie opłaca nam się go kupować dla firmy. Wystarczy tylko policzyć: sam zakup samochodu dostawczego to już wydatek rzędu kilkunastu tysięcy. Do tego należy doliczyć obowiązkowe opłaty, ubezpieczenia, przeglądy, a oprócz tego nie możemy zapominać o nieprzewidzianych i nieplanowanych wymianach części i naprawach, które również potrafią pochłonąć spore fundusze.

 

Oferta wypożyczalni Car For You, oddział w Łodzi

 

Do tego dochodzą koszty codziennej eksploatacji: paliwo, olej, płyny... W skali roku robi się z tego ogromna suma pieniędzy, zupełnie nieadekwatna do czasu, w jakim samochód jest faktycznie używany. W takich sytuacjach o wiele lepszym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź. Wypożyczalnie takie funkcjonują w wielu miastach i są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, ku któremu skłania się coraz większa liczba przedsiębiorców. Wynajem samochodu dostawczego zwykle jest możliwy na okresy o różnej długości: od kilku godzin do kilku tygodni (nierzadko nawet dłużej, po indywidualnym omówieniu tego bezpośrednio z firmą). Niższa cena za dobę wynajmu jest przy dłuższym okresie, jednak każda wypożyczalnia aut dostawczych Łódź nawet za wynajem na godziny oferuje lepsze stawki, niż wynosiłyby koszty, które musielibyśmy ponieść przy posiadaniu własnego samochodu. Dodatkowym atutem jest to, że nawet jeżeli wypożyczalnia znajduje się daleko od nas, zwykle oferuje (nierzadko bez dodatkowych opłat) podstawienie samochodu na wskazane przez nas miejsce. Każda firma wypożyczająca samochody ciężarowe, która traktuje poważnie swoich klientów, dysponuje zwykle większą flotą, co daje nam pewien wybór, zgodnie z naszymi preferencjami.

wynajem samochodów łodżZawsze możemy wcześniej zorientować się, jakimi pojazdami dysponuje wypożyczalnia i dokonać ewentualnej rezerwacji na pożądany przez nas czas. Jeżeli nawiążemy stałą współpracę z wypożyczalnią, co pewien czas wynajmując z niej samochody dostawcze, być może będziemy mogli liczyć na preferencyjne warunki wynajmu za lojalność. Jedyne dokumenty, jakich będziemy potrzebowali do wynajęcia samochodu to dowód osobisty oraz prawo jazdy. Wynajem samochodów odbywa się zwykle przy minimum formalności, jednak najczęściej wypożyczalnie wymagają wpłaty kaucji, która jest zwracana przy oddawaniu samochodu. Jeśli chodzi o pobór opłaty za wynajem, czasem jest ona pobierana przed wynajmem, a czasem dopiero po – najczęstszym rozwiązaniem jest wpłacenie zaliczki przed wynajmem i dopłacenie reszty po zwrocie pojazdu, jednak każda wypożyczalnia stosuje tutaj inne rozwiązania. 

Aktualności

Blog