tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wynajem samochodów olsztynJako firma zajmująca się wynajmem samochodów dostawczych w Olsztynie spotykamy się w naszej codziennej pracy z bardzo różnymi, czasem nawet dramatycznymi historiami. Dlatego zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasze usługi są dla wielu klientów niezwykle ważne, zwłaszcza w sytuacji gdy od terminowości dostaw zależy ich dobre imię. Dlatego właśnie podejmujemy wszelkie możliwe kroki, by zapewnić jak najlepszą jakość proponowanych przez nas usług.

Pomoc w nagłych sytuacjach

Współcześnie coraz częściej zdarza się, że sytuacja firm operujących na danym rynku dynamicznie się zmienia. Oczywiście zdarza się również, że zmienia się na lepsze, np. niespodziewanie pojawia się więcej zamówień. Jednak nawet takie pozytywne zmiany mogą przyprawić o zawrót głowy osoby zajmujące się w takich firmach planowaniem i logistyką. Jak sprostać wymaganiom klientów, którzy chcą jak najszybciej otrzymać swój towar, w sytuacji gdy wcześniejsze zamówienia sprawiają że wszystkie samochody są w danym terminie zajęte? A co jeśli któreś z aut nagle się zepsuje? W takiej właśnie, nagłej sytuacji, najlepiej zwrócić się wprost do naszej firmy. Można to zrobić mailowo lub telefonicznie. Działamy na terenie Olsztyna i okolic i jesteśmy w stanie w tej strefie szybko i skutecznie zapewnić swoim klientom podstawienie odpowiedniego samochodu dostawczego.

Wynajem jest tani

Oczywiście dla każdego z naszych klientów to właśnie cena jest drugim (po terminowości) najważniejszym argumentem, który sprawia, że chętnie korzystają oni z naszych usług. Dlatego właśnie staramy się, żeby nasza oferta cenowa była jak najbardziej konkurencyjna i dostosowana do potrzeb i możliwości naszych klientów. Na czym to polega? przede wszystkim na tym, że można wynająć od nas samochód dostawczy już na 8 godzin. Nie trzeba płacić za całą dobę użytkowania, jeżeli nie ma się takiej potrzeby. Jednak największą oszczędność odnotują ci klienci, którzy zdecydują się na wynajęcie pojazdów na dłuższy okres rozliczeniowy. W tym przypadku cena za pojedynczą dobę użytkowania staje się coraz niższa. Dlatego w przypadku konieczności czasowego zastąpienia auta znajdującego się w remoncie wiele firm decyduje się właśnie na wypożyczenie samochodu dostawczego na kilka lub nawet kilkanaście dni.

Podstawianie samochodu

wynajem samochodów osobowych w olsztynieProwadząc już od lat firmę, której wiodącą usługą jest wynajem samochodów Olsztyn, odkryliśmy, że sporą oszczędnością czasu dla naszych klientów jest stworzenie im możliwości podstawienie samochodu gotowego do pracy w ustalonym wcześniej miejscu o umówionej godzinie. Dzięki temu klienci mogą od razu dokonać załadunku towarów, które zamierzają przewieźć i nie tracą czasu na dotarcie do siedziby naszej firmy. Na chwilę obecną jest to jedna z najczęściej wybieranych opcji, ponieważ oprócz oszczędności czasu jest to również bardzo wygodne rozwiązanie. Kierowca, który ma dokonać przewozu, dociera na miejsce załadunku i nie trzeba załatwiać mu dodatkowego transportu.

Dzięki dobrej jakości usług staliśmy się zaufanym kontrahentem dla wielu firm z rejonu Warmii i Mazur. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, oraz do kontaktu z nami w każdej sprawie związanej z profilem naszej firmy.

Aktualności

Blog