tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wynajem samochodow dostawczych olsztynJesteśmy firmą zajmującą się wynajmem samochodów. Oferujemy Państwu profesjonalne auta dostawcze, przygotowane do przewozu ciężkiego ładunku. Żeby z wyprzedzeniem zarezerwować sobie takie auto, wystarczy nawiązać z nami kontakt telefoniczny lub mailowy. Samochód podstawiamy wówczas w określonym w umowie czasie, pod wskazany adres.

Olsztyn i okolice - oferta wynajmu samochodów dostawczych i ciężarowych

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Olsztyna, ale nasze samochody można zamawiać również w innych miastach. Okolice Warmii i Mazur słyną obecnie z niezwykle żywiołowo rozwijającej się infrastruktury drogowej, która sprzyja powstawaniu lokalnych firm, które często potrzebują usług transportowych. Wiele z nich dysponuje wprawdzie własną flotą samochodów dostawczych. Zdarza się jednak, że nawet takie firmy w sytuacjach awaryjnych potrzebują pomocy. Wystarczy wówczas zwrócić się do nas, a szybko zorganizujemy wsparcie logistyczne. Wynajem samochodów dostawczych Olsztyn to gwarancja, że uda się dostarczyć towar na czas.

Jakie samochody dostawcze są w ofercie wypożyczalni Car For You

Do dyspozycji naszych klientów mamy Volkswagena LT, jeden z najpopularniejszych w Europie samochodów używanych do przewozu towarów. Kolejne modele auta tego niemieckiego producenta od lat cieszą się ogromnym zaufaniem ludzi z branży transportowej, dlatego my również postanowiliśmy zaufać znanej marce. Opinie zadowolonych klientów pozwalają nam wierzyć, że dokonaliśmy słusznego wyboru.

Samochody dostawcze Volkswagen LT są jednymi z najbardziej ekonomicznych aut w swojej klasie. Dbamy w ten sposób o to, by nasi klienci nie musieli ponosić zbyt dużych kosztów dodatkowych, związanych ze zużyciem paliwa.

Dłużej znaczy taniej - wynajem długoterminowy samochodów dostawczych a cennik wynajmu

wynajem samochodow dostawczych osobowych w olsztynieSamochody dostawcze, które oferujemy można u nas wynająć już od 150 złotych. Jest to cena za osiem godzin użytkowania pojazdu i jest to najkrótszy okres rozliczeniowy, jaki bierzemy pod uwagę w naszej ofercie. Jednak stałą zasadą naszego cennika jest to, że wraz ze zwiększaniem się zapotrzebowania na wypożyczony samochód, maleje stawka za okres rozliczeniowy, który należy opłacić. W praktyce wygląda tak, że już przy wypożyczeniu samochodu dostawczego na całą dobę, a więc 24 godziny, za cały ten okres klient płaci jedynie 220 zamiast 450 złotych (taka stawa obowiązywałaby przy przeliczeniu 3 x 150 zł). Z kolei przy wypożyczeniu auta na dwie doby, stawka dobowa spada do 200 złotych. Jeszcze taniej wychodzi to w przypadku dłuższych okresów rozliczeniowych, takich jak tydzień czy miesiąc. W niektórych przypadkach można również indywidualnie negocjować ceny i warunki wynajmu aut.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm, ale również do prywatnych użytkowników, którzy potrzebują samochodów transportowych w przypadku przeprowadzek lub w innych sytuacjach, w których zachodzi konieczność przewiezienia ciężkiego ładunku.

Zapraszamy do kontaktu z biurem naszej firmy w celu ustalenia dokładnych warunków i terminów wypożyczenia samochodów dostawczych. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania dotyczące zasad związanych z prowadzoną przez nas działalnością.

Aktualności

Blog