tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wypożyczalnia aut olsztynWynajem samochodu dostawczego to niekiedy jedyny sposób na szybkie przewiezienie konkretnego ładunku z miejsca na miejsce. Dotyczy to sytuacji, w których dana firma lub osoba prywatna nie dysponuje własnym autem dostawczym, albo też są one zajęte lub uszkodzone. W takim przypadku trzeba szybko podejmować rzeczowe decyzje, by znaleźć najlepsze rozwiązanie dla zaistniałego problemu - w tym przypadku takim rozwiązaniem może być wypożyczenie samochodu.


Wypożyczenie auta w Olsztynie - oferta Car For You?


Zamówienie usług firmy przewozowej jest wprawdzie rozwiązaniem równie praktycznym, ale zazwyczaj o wiele droższym. Jeżeli więc wystarczy że we wskazane miejsce podstawione zostanie auto dostawcze, to jest to wyjście o wiele bardziej ekonomiczne. Trzeba jednak mieć do dyspozycji kierowcę z odpowiednimi uprawnieniami. Jeżeli jednak taki kierowca jest do dyspozycji, to wypożyczenie auta ma jeszcze jedną zaletę. Zlecając transport firmie zewnętrznej traci się kontrolę nad tym co dzieje się z towarem w momencie gdy opuści on magazyn. Wynajmując samochód dostawczy ma się cały czas kontakt z kierowcą, który dba o to, by ładunek dojechał w jak najlepszym stanie.

Dobre relacje z klientami
Nasza firma oferuje swoim klientom wynajem samochodów dostawczych na terenie Olsztyna i okolic. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest dobrze zaplanowany transport, dlatego też namawiamy wszystkich klientów do jak najwcześniejszego zgłaszania nam zapotrzebowania na dodatkowe auto do przewozu towaru. Zależy nam na tym, żeby nasze relacje z klientami były jak najlepsze, dlatego staramy się, żeby zadowolić wszystkich, którzy zwracają się do nas z prośbą o pomoc w zaplanowaniu konkretnego przewozu. Udzielamy również informacji dotyczącej samochodów, które mamy do dyspozycji oraz szczegółowych warunków ich wypożyczania.Atrakcyjny cennik wynajmu aut osobowych i dostawczych


Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów postanowiliśmy stworzyć różnego typu okresy rozliczeniowe, które każdy może łatwo dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Ogólna zasada, która przyświeca temu pomysłowi, głosi, że im dłużej użytkuje się dane auto, tym taniej wynosi opłata w przeliczeniu na podstawową jednostkę rozliczeniową.
Za podstawową jednostkę przyjęliśmy osiem godzin, ponieważ tyle trwa przeciętny dzień pracy. Jednak już w przypadku wypożyczenia samochodu dostawczego na jedną lub dwie doby, proponujemy bardzo atrakcyjne zniżki. Zobacz w naszym cenniku wypożyczalni samochodów, że przydłuższym okresie eksploatacji ceny są jeszcze bardziej kuszące.wypożyczalnia aut osobowych w olsztynieOgólne zasady użytkowania wynajmowanych aut


Nasza wypożyczalnia aut Olsztyn oferuje podstawienie zamówionego auta dostawczego we wskazane miejsce o ustalonej wcześniej porze. Można dzięki temu o wiele łatwiej zaplanować przewóz towarów i inne akcje logistyczne. Z wypożyczonego samochodu korzysta się dokładnie tak samo jak z własnego pojazdu. Kierowca otrzymuje dokumenty, które uprawniają go do prowadzenia auta.
Oczywiście tankowanie samochodu dostawczego w trakcie jego użytkowania leży po stronie użytkującego, dlatego trzeba pamiętać, żeby korzystając z auta zawsze mieć na oku wskaźnik paliwa.

Aktualności

Blog