tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wypożyczalnia samochodów olsztynJesteśmy firmą zajmującą się wypożyczaniem samochodów dostawczych. Działamy na terenie Olsztyna i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i prześledzenia odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania.

Wypożyczenie samochodu osobowego i dostawczego

Nie różnicujemy naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, które są w różnych sytuacjach zmuszone do wynajęcia samochodu, jak i z osobami prywatnymi, które organizują np. przeprowadzkę. Oczywiście warunkiem jest posiadanie przez kierowcę uprawnień do prowadzenia samochodu dostawczego (czyli zgodnie z polskim prawodawstwem jest to kategoria B). Jedyne ograniczenie, jakie wprowadziliśmy, wynika z obszaru, na którym można wypożyczać od nas samochody. Jako że operujemy na terenie Olsztyna, to naturalnym jest, że kierujemy swoją ofertę głównie do klientów z okolic tego miasta. Wypożyczalnia samochodów Olsztyn jest więc naturalnym wyborem dla klientów z okolic Warmii i Mazur.

 

Samochody osobowe i dostawcze oraz ciężarowe do wypożyczenia w Olsztynie

 

Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta: kiedy pojawia się taka potrzeba. W przypadku przedsiębiorstw będzie to zazwyczaj sytuacja, w której popsuł się któryś z samochodów firmowych lub nagle zwiększyło się zapotrzebowanie na transport, a szybkie powiększenie floty nie jest możliwe. W przypadku klientów prywatnych może chodzić o każdą sytuację, w której zachodzi konieczność przewiezienia jakiegoś ładunku z miejsca na miejsce. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których w grę wchodzi ciężki ładunek.

 

Samochód ciężarowy - wypożyczać czy wynająć firmę transportową

 

Wypożyczenie samochodu jest zazwyczaj tańszą alternatywą dla wynajęcia firmy transportowej. Oczywiście mowa tu o przewiezieniu towaru, którego nie da się tanio i szybko przetransportować np. przez firmę kurierską. W przypadku wypożyczenia samochodu dostawczego oszczędza się przede wszystkim na tym, ze nie płaci się dodatkowo za pracę wynajętego do przewozu towaru kierowcy z firmy transportowej. Zorganizowanie uprawnionego kierowcy jest zawsze o wiele tańsze i bezpieczniejsze, ponieważ ma on oko na towar przez całą drogę.

 

Czy wypożyczenia auta jest tanie?

 

wypozyczalnia samochodów osobowych w olsztynieTrudno na takie pytanie odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ cena zmienia się w zależności od tego na jak długo samochód dostawczy jest wypożyczany klientowi. Najkrótszy okres, na jaki udostępniamy auta, to 8 godzin. W tym czasie można przewieźć naprawdę sporo towaru, zwłaszcza jeżeli nie wchodzą w grę dalsze przeprowadzki lub przewóz ładunku. Jeśli jednak chodzi o dłuższe wypożyczenie samochodu dostawczego, to cena za dobowy, tygodniowy czy miesięczny wynajem jest o wiele niższa, w przeliczeniu na podstawową, ośmiogodzinną jednostkę rozliczeniową.

 

Rezerwacja samochodów z wypożyczalni Car For You - oddział Olsztyn

 

Najprostszym sposobem na dokonanie zamówienia jest kontakt mailowy lub telefoniczny. Po umówieniu terminu możemy podstawić samochód dostawczy we wskazanym przez klienta miejscu. Tam również podpisywane i przekazane są wszelkie dokumenty. Jest to najwygodniejsze dla klienta rozwiązanie, nie wymaga ono szukania naszej siedziby i tracenia czasu na dojazdy.

Aktualności

Blog