tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Car For You - wynajem aut w Gdańsku

gdańsk stare miastoAdres oddziału:
ul. Szczęśliwa 1 80-176 Gdańsk tel: tel 510-510-464

Samochody dla klientów indywidualnych

Car For You oferuje w swojej sieci wypożyczalni auta osobowe i dostawcze różnych marek, posiadając w swojej flocie pojazdy dopasowane do potrzeb większości klientów. Aby oferta wynajmu mogła sprostać wymaganiom klientów w zakresie komfortu podróży, wyposażenia, ładowności oraz ceny firma dysponuje szerokim zakresem aut.

Przygotowanie dobrej oferty dla każdego klienta podróżującego do Gdańska

Wypożyczalnia samochodów Car For You z Gdańska nastawia ofertę swoich usług motoryzacyjnych na wysokie zadowolenie klientów indywidualnych, oraz instytucjonalnych. Bez względu na to czy odwiedzasz miast Gdańsk z rodziną w celach turystycznych, jesteś przedstawicielem biznesu, czy mieszkńcem potrzebującym samochodu zastępczego w naszej wypożyczalni samochodowej pracownicy pomogą dobrać Ci odpowiednie modele samochodów, wyposażenie, oraz ofertę wynajmu krótko lub długoterminową.

Tani wynajem samochodu

Naszą ofertę budujemy w oparciu o badanie gdańskiego rynku usług motoryzacyjnych, wiedząć, że samochody powinny być dostępne dla wszystkich zainteresowanych wynajmem klientów przygotowaliśmy cennik obejmujący zarówno ekonomiczny (budżetowy) wynajem samochodów miejskich (najczęściej to nieduże samochody typu Fiat Punto lub Skoda Fabia), jak też pojemne samochody typu sedan i kombi dla przedstawicieli przedsiębiorstw, oraz rodzin podróżujących na wakacjach.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Gdańsku?

Nasze ceny: od 85zł/dobę (wynajem najtaniej przy długoterminowym wynajmie bez limitu kilometrów)

Cennik wypożyczalni samochodów Car For You 

 

Ford Mondeo Skoda Octavia (Kombi) Skoda Octavia (LiftBack) Opel Astra III (Hatchback)
ford-mondeo.jpg samochód osobowy skoda kombi skoda octavia liftback opel astra
Okres wynajmu Cena za dobę Okres wynajmu Cena za dobę Okres wynajmu Cena za dobę Okres wynajmu Cena za dobę
1 dzień 160 zł 1 dzień 150 zł 1 dzień 140 zł 1 dzień 120 zł
2-7 dni 140 zł 2-7 dni 130 zł 2-7 dni 120 zł 2-7 dni 100 zł
powyżej 7 dni 130 zł powyżej 7 dni 120 zł powyżej 7 dni 110 zł powyżej 7 dni 90 zł
Automat  Manual Manual Manual

 

Opel Astra III (Kombii) Audi A3 Opel Astra II (Kombi) Fiat Punto
opel astra kombi samochod audi a3 opel astra 2 samochód osobowy fiat punto
Okres wynajmu Cena za dobę Okres wynajmu Cena za dobę Okres wynajmu Cena za dobę Okres wynajmu Cena za dobę
1 dzień 120 zł 1 dzień 90 zł 1 dzień 95 zł 1 dzień 95 zł
2-7 dni 100 zł 2-7 dni 80 zł 2-7 dni 75 zł 2-7 dni 75 zł
powyżej 7 dni 90 zł powyżej 7 dni 70 zł powyżej 7 dni 70 zł powyżej 7 dni 79 zł
Manual Automat Manual Manual

 

Ford Focus (Kombi) Skoda Fabia (Kombi)
ford focus kombi skoda-fabia-kombi.jpg
Okres wynajmu Cena za dobę Okres wynajmu Cena za dobę
1 dzień 120 zł 1 dzień 110 zł
2-7 dni 100 zł 2-7 dni 90 zł
powyżej 7 dni 90 zł powyżej 7 dni 85 zł
Manual Manual

 

 

Szeroki zakres oferowanych samochodów pozwala wszystkim odwiedzającym Gdańsk na niedrogi najem auta dopasowanego do ich potrzeb i budżetu. Bez względu na wybrany model samochodu wszystkie dostępne do rezerwacji modele objęte są pakietem ubezpieczenia OC+AC+NNW oraz Assistance. Dodatkowo w przypadku awarii czy kolizji na trasie nasi pracownicy zadbają o dostarczenie samochodu zastępczego.

Wynajem aut osobowych i dostawczych

Oferowany przez Car For You wynajem samochodów możliwy jest w trybie długoterminowym. Oferta taka kierowana jest głównie dla firm i przedsiębiorstw chcących zapewnić pracownikom samochody służbowe bez konieczności wchodzenia w posiadanie samochodu i związanych z tym kosztów. Wynajem długoterminowy na podstawie wystawionych przez Nas Faktur VAT można doliczyć do kosztów prowaczonej działalności.

Co szczególnie instotne w przypadku wypożyczenia długoterminowego samochodu firmy nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją pojazdów – nasze samochody serwisujemy na własny koszt, zapewniając pełny pakiet ubezpieczeń oraz samochody zastępcze i pomoc drogową dla kierowców w trasie.

Rezerwuj wynajem samochodu on-line

Chcąc sporstać wymaganiom klientów uruchomiliśmy system rezerwacji telefonicznej. Dzwoniąc pod numer wypożyczalni samochodów uzyskasz informacje dotyczące dostępnych modeli, warunki wynajmu, możesz również umówić miejsce odbioru wypożyczonego samochodu.

Informacje przydatne dla kierowców

Miasto Gdańsk jest jednym z popularniejszych miast w Polsce, zarówno dla osób odwiedzających je turystyczne jak i w celach służbowych. Bogata historia miasta i jej bużliwy rozwój na przestrzeni lat sprawia, że zwiedzanie Gdańska jest prawdziwą przygodą, którą

Wśród atrakcji turystycznych w Gdańsku znajdują się liczne muzea, bazyliki, oraz współczesne obiekty architektoniczne. Przewodnicy po mieście polecają odwiedzić tu atrakcje takie jak Westerplatte, Ulica długa, Złota Brama, oraz Dwór Artusa. Równie popularne w centrum gdańska miejsca to Długi targ, układ urbanistyczny i kaminice starego miasta, ale też wybudowana w 2010 roku Ergo Arena.

Gdańsk jest stolicą woj. pomorskiego, znajują się tu liczne urzędy i instytucje rządowe, siedziby dużych firm handlowych jak też zajmujących się nowymi technologiami i finansami, w sumie ponad 52000 podmiotów gospodarczych. W mieście duże znaczenie mają inwestycje w transport drogowy – dostępna dla kierowców jest obwodnica północ-południe połączona z autostradą A1, obwodnica południowa połączona z drogą S6 i DK7 oraz DK 91. Dzięki licznej sieci szerokich dróg w centrum miasta łatwo można dostać się również do portu morskiego, gdzie odbywa się odbiór łądunków cargo.

System dróg i korki w Gdańsku.

 

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk – lotnisko

Wynajem samochodu z dojazdem na Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Odpowiadając na potrzeby zainteresowanych podróżą wynajmowanym samochodem z Gdańskiego portu lotniczego proponujemy dostarczenie samochodu pod terminal lotniska o wyznaczonej godzinie. Korzystanie z wypożyczenia auta z dowozem na lotnisko będzie dla klientów tańszym rozwiązaniem niż cennikowy wynajem pojazdów na terminalu. Dzięki wcześniejszej rezerwacji i opłaceniu kaucji masz pewność, że wybrane przez ciebie auto będzie czekać pod lotniskiem.

Wypożyczalnia samochodów Car For You Gdańsk – kontakt: 510-510-464, oraz 510-510-772.

Aktualności

Blog