tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

 Bardzo często długoterminowy wynajem auta to alternatywa do zakupu auta na własność bądź wzięcie go w leasing.

Wynajem długoterminowy samocohdów – korzystają nie tylko firmy

Jest to świetna opcja nie tylko dla firm, które potrzebują auta do codziennej pracy, ale także dla osób prywatnych nie mogących sobie pozwolić na zakup samochodu ze względu na niski stan budżetu domowego. Ponadto, kierowca lub firma użytkująca auto nie martwi się o serwisowanie i przegląd samochodu, ewentualne awarie czy naprawy, w razie wypadku organizacją auta zastępczego, wszelkimi formalnościami z nim związanych, na przykład ubezpieczenie, ponieważ leży to w gestii wypożyczalni. Są to niewątpliwe atuty dla wynajmującego, który nie ponosi żadnych kosztów eksploatacji, oprócz stałych opłat za wynajem płaci tylko za paliwo.

Ile kosztuje wynajem auta?

Koszty wynajmu reguluje cennik wypożyczalni samochodów. Są one uzależnione od kilku czynników:

   • Czasu wynajmu, im dłuższy okres użytkowania, tym cena korzystniejsza,
   • Klasy auta, lepsze i bardziej komfortowe, cena będzie wyższa,
   • Kilometrówka, im niższy ustalony limit, tym cena będzie atrakcyjniejsza.

Niektóre wypożyczalnie uzależniają miesięczny koszt od formy użytkowania auta, tzn. do czego i w jakie miejsca klient go potrzebuje. Dokładny zakres czasowy oraz inne niezbędne informacje reguluje umowa zawarta pomiędzy klientem, a firmą wypożyczającą – przykłady znajdziesz na stronie poznańskiego oddziału wypożyczalni CarForYou

     .

Szeroka oferta rynku wypożyczalni

   Na rynku istnieje obecnie wiele firm wypożyczających samochody. Zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję, warto zapoznać się z ich ofertami, warunkami umowy, polityką firmy oraz porównać koszty wynajmu. Niekiedy nie trzeba nawet osobiście stawiać się w takiej firmie, wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. Wypożyczalnie samochodów w Łodzi mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo kierowców prowadzą wynajem samochodów w oparciu o najwyższe standardy. Wszystkie auta posiadają aktualne badania techniczne, a ich stan jest sprawdzany regularnie przez fachowców o wysokich kwalifikacjach. W trosce o zadowolenie i sprostanie oczekiwaniom klientów zapewniona jest kompleksowa i fachowa obsługa w miłej i przyjaznej atmosferze.

Blog