tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Samochody – zarówno osobowe jak też dostawcze i ciężarowe ulegają awariom. Szczególnie w okresie zimowym często samochody ulegają unieruchomieniu – dotyczy to zarówno starszych modeli jak i nowych samochodów. Niektórym z nich – jak przebita opona, można samodzielnie wymienić, jednak istnieją zimowe usterki które wymagają interwencji doświadczonych serwisantów.

Z uwagi na specyficzne, trudne warunki występujące w zimowe miesiące niektóre usterki unieruchamiające pojazdy pojawiają się częściej w okresie mrozów (jak rozładowany akumulator). Niemal zawsze tego typu problem z samochodem przychodzi niespodziewanie – częściej odbieramy zgłoszenia o potrzebie pomocy na drodze po okresach silnych mrozów (które w rejonie Białegostoku, gdzie prowadzimy usługi serwisowe są szczególnie silne). Poza akumulatorami, klienci często narzekają na zamarznięte zamki czy niedziałające ogrzewanie samochodu podczas jazdy.

Serwis unieruchomionego samochodu

Serwis samochodów częściej wzywany jest w okresie zimowym

Fot. Pixabay

Najczęściej występujące problemy z samochodem w zimnie:

  • Zamarznięte zamki
  • Rozładowany akumulator
  • Wyciek płynów z samochodu
  • Brak ogrzewania w samochodzie
  • Mobilny serwis samochodowy

Szybkim rozwiązaniem nejczęstszych problemów z samochodem, które mogą unieruchomić auto jest wezwanie mobilnego serwisu samochodowego. Mechanicy firmy Car For You oferują zarówno w sezonie zimowym, jak również wiosenno-letnim usługi naprawiania unieruchomionych samochodów. Szybkie naprawy samochodu dokonywane są u klienta – na parkingu, podjeździe czy garażu. Odpowiednio wyposażony mobilny serwis może poradzić sobie z typowymi zimowymi usterkami samochodów, naprawiając samochody w możliwie szybkim tempie.

Blog