tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

serwis samochodowy Białystok

SERWIS SAMOCHODOWY BIAŁYSTOK

Firma Car For You posiada samodzielny serwis samochodowy zajmujący się bieżącymi naprawami aut z własnej sieci wypożyczalni, jak również świadczy usługi napraw samochodów klientów indywidualnych i firmowych. Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wykonywane są w formie mobilnego wyposażonego warsztatu przy udziale wykształconego i doświadczonego personelu.

Na drogach spotkać można ogromną różnorodność aut marek z całego świata. Każda konstrukcja samochodu jest odmienna i posiada inne rozwiązania technilogiczne – samodzielne naprawy samochodów nowej generacji, często skomputeryzowane jest niezywkle trudne i ryzykowne bez posiadania odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz narzędzi. W serwisie samochodowym Car For You do każdego modelu, rocznika oraz stanu technicznego pojazdu mechanicy podchodzą w pełni indywidualnie. Znając zawiłość i poziom skomplikowania poszczególnych marek samochodowych nawet najdrobniejsze naprawy wymagają przygotowania personelu do podjęcia pracy na warsztacie.

Mechanicy serwisu samochodowego

Mechanicy samochodowi pracujący dla Car For You posiadają odpowiednią wiedzę technicą oraz narzędzia do przeprowadzania napraw samochodów w sposób sprawny, bezpieczny oraz dokładny. Serwis wymaga od mechaników ciągłego rozwijania swoich kompetencji, aby sprostać kompleksowemu podejściu do napraw aut różnych marek, pochodzenia, modeli i ich przeznaczenia.

Mobilny serwis samochodowy

Usługi mechanika samochodowego przeprowadzane są w formie mobilnej – dzięki odpwiedniemu wyposażeniu mobilnego warsztatu samochodowego Car For You serwisowanie unieruchomionego pojazdu może odbywać się bez konieczności dojazdu do lokalizacji warsztatu samochodowego. Usługi serwisowe przeprowadzane na miejscu w zależności od stopnia skomplikowania awarii mogą zostać w całości wykonane na miejscu postoju samochodu.

serwisowanie samochodów w białymstoku

Mechanik samochodowy Car For You wykonuje szeroki zakres usług serwisowych:

 • Serwis samochodów osobowych
 • Serwis samochodów dostawczych
 • Serwis samochodów terenowych

Serwis samochodowy Białystok obejmuje:

 • Mechanika pojazdowa
 • Elektronika samochodowa
 • Przeglądy techniczne pojazdów
 • Wymiana oleju
 • Części samochodowe
 • Naprawa skrzyni biegów (manualnych i automatycznych)
 • Diagnostyka samochodu
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis układów hamulcowych
 • Sprawdzanie samochodu przed zakupem

Nasi fachowcy w trakcie napraw korzystają z wysokiej jakości części (jeśli zaistnieje taka potrzeba) oraz bazują na wieloletniej, wciąż poszerzanej wiedzy i równie bogatym doświadczeniu.

Godziny pracy serwisu dostosowujemy do największego zapotrzebowania na usługi serwisu.

Samochodowy serwis mobilny pracuje po umówieniu telefonicznym, realizujemy awaryjne naprawy na trasie, a czas dostępności mechanika mobilnego zależy od aktualnie przeprowadzanych napraw – z tego powodu prosimy o kontakt telefoniczny.

Opinie o serwisie są dla Nas ważne.

Nasz sprawdzony serwis samochodowy ceni sobie wysoką jakość świadczonych usług z zakresu mechaniki pojazdów. Wiedząc, że zadowolenie klientów z sprawnego i szybkiego przeprowadzania napraw pozwala na zdobycie lojalnych klientów nasze usługi świadczymy z pełną uczciwością, wykorzystaniem nowych, sprawdzonych części samochodowych. Starając się zawsze w 100% sprostać oczekiwaniom klientów względem świadczonego serwisu aut uzyskujemy bardzo dobre opinie na temat naszej pracy i cennika.

Aktualności

Blog