tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

 

Wynajem samochodu to nie jest prosta decyzja. Miasto rządzi się swoimi prawami, a charakterystyka jazdy w takich przestrzeniach jest zupełnie inna. Idealnym wyborem wówczas jest Peugeot 301 w sedanie. Samochód jest na rynku już od 2012 roku i od tamtego czasu zbiera głównie same dobre recenzje. Jest to oczywiście spowodowane idealnym dopasowaniem samochodu do jazdy w przestrzeniach miejskich. Pojazd jest wyposażony w manualną skrzynię biegów oraz jest wyjątkowo komfortowy, dzięki dużej przestrzeni wewnętrznej.

Peugeot 301 1

 

Pojazd idealny do przestrzeni miejskich

 

Samochód jest dostosowany do jazdy głównie w mieście i tak był też cel pomysłodawców tego projektu. Peugeot 301 to pojazd wyposażony w bardzo praktyczne nadwozie, dlatego też nie jest przystosowany do sportowej jazdy. Model ten jest dedykowany szczególnie osobom, które wymagają od samochodu wysokiego komfortu, dużej przestrzeni oraz dobrej widoczności, co w przypadku miejskich przestrzeni jest bardzo istotne. Samochód jest idealnym wyborem na rodzinne wypady z dziećmi. Pojazd gwarantuje nam duże poczucie bezpieczeństwa. Recenzje pojazdu są na ogół dobre i bardzo dobre w szczególności, że ten model charakteryzuje się wysoką oszczędnością oraz jest wyjątkowo ekonomiczny.

 

Wypożyczalnia aut - Białystok

 

Wynajem samochodu jest idealnym wyjściem dla kierowców, którzy na czas określony są pozbawieni własnego pojazdu. Wyjazdy rodzinne, służbowe czy po prostu zwyczajne zastępstwo. Peugeot 301 w sedanie jest dostępny w naszej ofercie. Listę wszystkich dostępnych pojazdów można sprawdzić w zakładce - cennik. CAR FOR YOU posiada także opcję wynajmu samochodów dostawczych.

Aktualności