tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

 

Górny Śląsk to region bardzo różnorodny kulturowo, który ma do zaoferowania o wiele więcej niż węgiel kamienny. Na południu województwa występuje Beskid Śląski, który jest idealną atrakcją dla całej rodziny. W stolicy regionu Podbeskidzia - Bielsku-Białej można znaleźć naszą wypożyczalnie samochodów. W związku z dużym zainteresowaniem turystów w tej części kraju wynajem samochodów może ułatwić przemieszczanie się w trakcie zwiedzania jednego z najciekawszych regionów w Polsce.

 

 

 

Atrakcje turystyczne

 

Śląsk poza kopalniami ma do zaoferowania także piękną naturę oraz bogatą architekturę. W Pszczynie możemy znaleźć neobarokowy zamek wraz z pięknym kompleksem parkowym. Do tego dochodzą góry - Beskid Śląski. Takie miejscowości jak Szczyrk, Cieszyn czy Ustroń z pewnością powinny się znaleźć na naszej liście odwiedzin. Nie można zapomnieć o Wiśle - mieście Adama Małysza, w której króluje skocznia narciarska jego imienia. Góry są bardzo istotnym punktem turystycznym dla całego województwa. Wartym miejscem do zobaczenia jest także Bielsko-Biała, która jako największe miasto w regionie posiada bogatą historię oraz ciekawą architekturę. W mieście znajduje się także Studio Filmów Rysunkowych, w którym znajduje się muzeum Bolka i Lolka.

 

Wynajem samochodów - Bielsko Biała, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice

 

Wypożyczalnia CAR FOR YOU przygotowała dla naszych klientów wysokiej jakości usługi gwarantujące bezpieczne oraz komfortowe poruszanie się po pięknym regionie Beskidu Śląskiego i nie tylko. Wynajem samochodów w ramach naszych usług jest dostępny w Bielsku-Białej, Pszczynie oraz Czechowicach-Dziedzicach.

Aktualności