tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Stało się! Car For You jest już dostępne w stolicy Małopolski. Wypożyczalnia samochodów Kraków to ukłon nie tylko w kierunku przedsiębiorców, którzy na co dzień prowadzą swoje działalności, ale także turystów, którzy posiadają coraz to większe wymagania względem komfortu pobytu w grodzie Kraka. Do miasta zjeżdża się co roku ponad 10 milionów osób w celach czysto turystycznych. Znacząca większość to oczywiście turyści z Polski, którzy liczą na udany wypoczynek i dobrą zabawę. Wypożyczalnia samochodów to idealna alternatywa dla komunikacji miejskiej czy taksówek. W ten sposób będziemy niezależni na czas pobytu w mieście, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele czasu na oczekiwanie na różnego rodzaju formy transportu.

 

kraków

 

Wypożyczalnia samochodów dostępna także na lotnisku w Krakowie

 

Port Lotniczy im. Jana Pawła II to drugi co do wielkości tego typu obiekt w kraju. Pierwsze miejsce zajmuje bezapelacyjnie warszawskie Okęcie. Ponad 6 milionów pasażerów rocznie to całkiem imponujący wynik. Tym bardziej, że w okolicy jest konkurencyjny port w Pyrzowicach na Śląsku. Nie zmienia to faktu, że nasze usługi świadczymy również prosto z lotniska. Wypożyczalnia samochodów jest dostępna na lotnisku Balice w Krakowie. W ten sposób zaoszczędzimy sobie nocnych podróży komunikacją miejską, która może okazać się dla niewygodne, szczególnie, gdy posiadamy duży bagaż.

 

Wypożyczalnia samochodów Kraków

 

Wszystkie informacje co do wynajmu aut można uzyskać w nowej zakładce na naszej stronie internetowej. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie to przede wszystkim ukłon w kierunku naszych klientów. Z powstaniem naszego oddziału w dawnej stolicy Polski wiąże się także nieustający rozwój naszej firmy. Car For You to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów z Krakowa.

Aktualności