tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Oferta samochodów dostawczych, które można wynająć w Car For You obejmuje kilka modeli wyjątkowo praktycznych samochodów użytkowych, które pozwolą osobom prywatnym, oraz firmom i instytucją na wygodny transport dużej ilości przedmiotów taniej niż przy wynajmie firmy transportowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów firma Car For You postanowiła zaoferować wynajem samochodów dostawczych również na terenie Białegostoku – stolicy województwa podlaskiego. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie zarówno samodzielną organizacją przeprowadzek, ale też zainteresowaniu firm i instytucji wynajmowaniem auta do przewozu wielkogabarytowych przedmiotów, lub większej ilości produków we flocie pojazdów dostawczych Car For You znalazły się samochody dostawcze o ładowności do 3,5 tony.

Warunki wynajmu samochodów dostawczych

Zarówno samochody dostawcze o ładowności do 3,5 tony jak również Busy do przewożenia większą liczbę osób (Jak Fiat Ducato BUS, lub Ford Transit BUS) oferowane w wypożyczalni samochodowej Car For You nie wymagają dodatkowych uprawnień niż prawo jazdy kat. B, które uprawnia kierowcę do prowadzenia tego typu pojazdów na polskich drogach. Przed wynajęciem warto zapoznać się z aktualnym cennikiem, oraz cenić czas na jaki chcemy wynająć samochód – w naszej firmie im dłuższy czas wynajmu tym niższa cena za wynajem.

Wynajem długoterminowy zamiast leasingowania samochodu dostawczego

Jedną z dodatkowych możliwości jaką oferujemy klientom instytucjonalnym jest możliwość długoterminowego wynajęcia samochodu dostawczego. Oferta ta jest zbliżona do leasingowania pojazdów dostawczych od instytucji finansowych, jednak w przypadku wynajmu koszty utrzymania samochodu – jak ubezpieczenie czy serwis stoją po stronie firmy wypożyczającej samochód, co pozwala na zmniejszenie kosztów użytkowania samochodu. W przypadku wynajmu długotermnowego samochodu użytkowego nie ma konieczności wykonania cesji na umowę wynajmu – samochód po zakończeniu użytkowania i umowy możemy zwrócić do wypożyczalni i odzyskać kaucję.

Samochody dostawcze od Car For You

Skorzystaj z oferty wypożyczalni Car For You na samochody dostawcze w Białymstoku – zadzwoń pod numer telefonu lokalnego oddziału i zapytaj o szczegóły!

Więcej informacji możesz uzyskać pod - wypożyczalnia aut i samochodów dostawczych Białystok.

tel Telefon:
510 - 510 - 464
510 - 510 - 772

Białystok
ul. Upalna 18 os. Słoneczny Stok

Aktualności