tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Zaktualizowaliśmy ofertę oddziały wypożyczalni w Olsztynie. Możesz aktualnie poznać cennik wynajmu w bardziej przystępnej tabeli.

 

Olsztyński oddział Car For You funkcjonuje już od kilku lat oferując samochody osobowe, oraz dostawcze i samochody typu Busy osobowe. Otwarcie oddziału w mieście Olsztyn miało służyć nie tylko dla lokalnego rynku transportu, w szczególności dla osób chcących wyanjąć samochód zastępczy (z OC sprawcy wypadku), czy planujących transport większej ilości przedmiotów wielkogabarytowych przy udziale samochodów dostawczych jak Fiat Ducato, ale przede wszystkim chcieliśmy ułatwić podróżowanie turystom kierującym się w sezonie na Mazury. Tamtejszy żeglarski Szlak Wielkich Jezior każdego roku przyciąga tysiące miłośników rekreacji wodnej.

Wygodne podróże autem na Mazury z Car For You

Nasza wypożyczalnia aut w Olsztynie pozwala na łatwe i szybkie połączenie podróżowania szybkimi kolejami lub samolotem z wynajęciem rodzinnego samochodu osobowego czy BUSa. Nasza oferta obejmuje możliwość odebrania samochodu zaróno z Olsztyńskiego dworca kolejowego, gdzie każdego dnia zatrzymuje się kilkadziesiąt pociągów dalekobieżnych z całej Polski, jak też dowóz samochodu na lotnisko Olsztyn – Szymany. Nasza oferta wypożyczalni Car For You wpisuje się w strategię miasta jako bramy Mazur – wygodnego punktu przesiadkowego do jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Polsce.

Cennik wypożyczalni aut z Olsztyna

Po ostatniej aktualizacji naszej strony poprawiliśmy wygląd naszego cennika Olsztyńskiego oddziału wypożyczalni samochodów - możesz teraz w łatwy i przejżysty sposób porównać ofertę oraz dostępne modele samochodów. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z Car For You Olsztyn - uzyskasz szczegółowe informacje na temat rezerwacji i odbioru aut.

Kliknij zakładkę Cennik Olsztyn z górnego menu strony

Aktualności