tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Jednym z prężnie rozwijających się miast w Polsce, gdzie rynek transportu osób i mienia notuje niesłabnące zapotrzebowanie na usługi wynajmu aut dostawczych i transportowych przez cały rok jest stolica Polski – Warszawa.

Wynajem samochodów dostawczych i osobowych busów w Warszawie

Każdego dnia do Warszawy przyjeżdża tys. osób – zarówno w celach turystycznych, jak też edukacyjnych i biznesowych. Miasto Warszawa jest odwiedzana przez ponad 8 mln turystów, w tym 3 mln osób z zagranicy (dane z 2014 roku). Poruszanie się po stolicy nie należy do najłatwiejszych, o czym przekonuje się każdy, kto chociażby przejazdem musiał odwiedzić stolicę. Jednak aby sprawnie poruszać się po mieście – również w grupach zorganizowanych warto rozważyć możliwość wynajmu samochodu typu BUS. Nasza wypożyczalnia Car For You Warszawa stale rozwija ofertę kierowaną zarówno do turystów, ale również osób mieszkających czy wprowadzających się do miasta.

Aktualna oferta cenowa dla Warszawy na wynajem samochodów dostawczych o ładowności 3,5 tony podzielona jest na ofertę wynajmu krótkoterminowego (na okres kilku dni – z limitem kilometrów, lub bez), oraz długoterminowy wynajem samochodów dostawczych bez limitu, umożliwiający nie tylko poruszanie się po Warszawie, ale również wszystkich krajach Europejskich.

W ramach dodatkowych usług możemy dowieźć osobowego BUSa na Lotnisko Chopina, lub Lotnisko Modlin, jak również umówić się na odbiór wypożyczonego samochodu na Dworcu Centralnym. O szczegółach i cenniku usług dodatkowych dowiesz się dzwoniąc pod numer telefonu warszawskiego oddziału wypożyczalni Car For You.

Aktualności