tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Moda na wypożyczanie aut przyszła do nas prosto z Ameryki i rozszerza się coraz bardziej. Na rynku coraz częściej pojawiają się wypożyczalnie aut, które oferują swoim klientom bardzo dobre oferty w atrakcyjnych cenach. Samochody bardzo chętnie wynajmują cudzoziemcy, którzy są z wizytą w danym miejscu, ale także Polacy w podróży. Także w stolicy działa wiele wypożyczalni aut, które posiadają do wypożyczenia auta wysokiej klasy dla bardzo wymagających klientów i auta mniejsze odpowiadające na potrzeby tych, którym zależy przede wszystkim na szybkim i komfortowym przemieszczaniu się po stolicy.

Jak zabrać się za wypozyczenie samochodu?

samochodowe wypożyczalnieKażdemu, kto myśli o wypożyczeniu samochodu w trakcie pobytu w Warszawie przyda się mały poradnik o tym jak to właściwie zrobić i na jakich zasadach działają warszawskie wypożyczalnie aut. Po pierwsze, warto wiedzieć, że wynajmując auto trzeba posiadać dwa dokumenty: dowód osobisty i prawo jazdy. Żadna wypożyczalnia nie wynajmie auta klientowi bez prawa jazdy. Po drugi, najemca i wynajmujący zawsze podpisują umowę najmu określająca czas wypożyczenia samochodu, cenę za usługę i ogólne warunki, które zawierają informację o ewentualnych szkodach czy też stłuczkach, a także informacje na temat odpowiedzialności finansowej. Po trzecie, wybór samochodu zależy od klienta, który sam najlepiej wie, czego potrzebuje.

Zarezerwuj samochód przez internet lub telefonicznie

Wiele wypożyczalni samochodowych działa internetowo i telefonicznie, co oznacza, że wynajmując samochód nie trzeba wybierać się bezpośrednio do siedziby firmy. Aut można wcześniej zamówić pod wskazany adres, pracownik wypożyczalni dostarczy też wtedy wszystkie dokumenty do podpisania. Każdy samochód, który zostaje wypożyczony przez klienta jest zatankowany do pełna, więc nie trzeba się już na samym początku martwić podróżą na stację paliw. Wypożyczalnie czynne są także przez cały tydzień, także w dni świąteczne, przez wiele godzin, dzięki temu można się ratować wynajmem auta w sytuacjach kryzysowych.

Warszawskie wypożyczalnie aut dostosowują swoją bogatą ofertę do różnych klientów. Często są to cudzoziemcy, często turyści, ale i biznesmeni, którzy potrzebują własnego transportu. Dzięki atrakcyjnym cenom i jasnym warunkom umowy cieszą się zainteresowaniem tych, którzy nie lubią publicznych środków transportu i chcą być niezależni.

Zobacz ofertę Car For You w zakresie wynajmu samochodów w Warszawie

podróż samochodem

Aktualności