tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Gdy zdecydujemy się w końcu, na wynajem samochodu z wypożyczalni, dla wielu osób jest to pierwsze podejście do takiego rozwiązania, nie licząc sytuacji, gdy widzimy jak to wygląda w filmach. Wynajem samochodów to biznes, który w Polsce zaczyna zdobywać coraz większe grono użytkowników, dlatego też zdecydowaliśmy się przedstawić Państwu, jak to wygląda gdy to nasza wypożyczalnia aut, Białystok, Warszawa czy Olsztyn, się tym zajmuje, nie ważne które miasto, schemat jest taki sam.

1 - Wybór samochodu

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać, to wybrać samochód. Wydaje się to proste, bierzemy ten, który się nam podoba, ten który spełnia nasze wymagania, ten w którym będziemy się czuć wygodnie, ten na który nas stać. I wiele innych wymagań, dopiero gdy skupimy się na tym, który samochód wybrać, dopiero wtedy zauważamy, że to nie jest proste. Powinniśmy przede wszystkim sprawdzić cennik danego oddziału, by zobaczyć, które z samochodów są dostępne w danym punkcie. Inne samochody będą w naszej wypożyczalni w Białymstoku, a inne w Gdańsku. Ale gdy już uda się nam wybrać odpowiedni samochód, przechodzimy do kolejnego punktu.

2 - Umowa wynajmu

Gdy zamówimy samochód, który nas interesuje, możemy wybrać się do punktu odbioru samochodu, będzie to najczęściej odpowiednia wypożyczalnia samochodów, Białystok, Gdańsk czy jedno z pozostałych miast, w których mamy swoje oddziały. Na miejscu, mając ze sobą dowód osobisty i prawo jazdy, możemy przejść do podpisywania umowy najmu.

3 - Płatność

Po podpisaniu umowy, jedyne co zostaje nam do zrobienia, to opłacanie z góry za cały okres wynajmu, wraz z dodatkową kaucją. No i oczywiście bezpieczne korzystanie z samochodu przez okres, na który pojazd wynajęliśmy. Pamiętajmy przede wszystkim, o zabraniu wymaganych dokumentów, czyli prawo jazdy oraz dowodu osobistego.

Aktualności