tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

samochód

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Często nie posiadamy wystarczających środków pieniężnych do zakupu samochodu. Wówczas najwygodniej dla nas jest dany pojazd wynająć. Wynajem samochodów długoterminowy jest nowatorską metodą najmu pojazdu na ustalony okres czasu. Termin wypożyczenia jest ustalany bezpośrednio z dostawcą i najczęściej działa to na zasadzie miesięcznego abonamentu w ramach konkretnie zawartej umowy między najemcą, a dzierżawcą. Do głównych elementów składowych umowy na okres długoterminowy należą:

 

  • prawdopodobny przebieg w czasie najmu

  • okres trwania umowy

  • rozłożenie opłat na comiesięczne raty

  • inne profity

 

Czym się różni leasing od wynajmu długoterminowego?

 

Kluczowym składnikiem, który różni te dwie formy użytkowania samochodu jest ostateczny wykup pojazdu do najemcy. W przypadku wynajmu długoterminowego nie ma takiej możliwości. Czas trwania najmu jest określony na umowie i kończy się wraz z końcem terminu. W momencie, kiedy użytkownik chciałby skorzystać z wykupu samochodu, to może skorzystać z leasingu, który daje nam taką możliwość zaraz po zakończeniu umowy dzierżawy.

 

Dla kogo wynajem długoterminowy jest najbardziej opłacalny?

 

Ten rodzaj wynajmu jest skierowany do firm jak i prywatnych użytkowników pojazdów, którzy cenią sobie wysoki komfort podróżowania oraz jakość. Wynajem jest przeznaczony głównie dla osób, które nie mają aktualnie możliwości zakupu samochodu dobrej marki, który mógłby spełnić ich oczekiwania. Najemca ustala z użytkownikiem wszystkie konkretne warunki umowy, aby obie strony były usatysfakcjonowane.

 

Koszty wynajmu długoterminowego

 

Aktualnie wynajem długoterminowy jest na fali rosnącej względem popularności tego typu użytkowania pojazdów. Jednym z czynników wpływających na taki obrót sprawy jest przystępna cena. W skład opłat wchodzi: jednorazowa kaucja oraz miesięczne opłaty, które działają na zasadzie określonego w umowie abonamentu na wcześniej ustalony czas użytkowania pojazdu.

 Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych - Białystok

Nasza firma oferuje wynajem zarówno krótkoterminowy jaki długoterminowy. Wszelkie informacje na temat wynajmu długoterminowego samochodów w Białymstoku i innych miastach można uzyskać za pośrednictwem mailowym i telefonicznym. Szczegóły na temat wypozyczalni samochodów osobowych i dostawczych - Białystok, znajdziesz pod tym adresem.

Aktualności