tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Wynajem samochodów jest bardzo wygodną metodą uzyskania łatwej i szybkiej możliwości przemieszczania się w przypadku, kiedy jesteśmy pozbawieni własnego pojazdu na czas bliżej określony. Wypożyczalnia samochodów zapewnia nam wiele możliwości. Białystok to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie możesz skorzystać z naszych usług. Ofertę wynajmu można znaleźć pod tym adresem.

 

insignia

Duży wybór

 

Dzięki szerokiej kolekcji samochodów, klienci mają duże możliwości wyboru. Wypożyczalnia samochodów Białystok oferuje także swoim klientom wynajem pojazdów dostawczych dla firm oraz indywidualnie. W ofercie można znaleźć samochody typowo sportowe -hatchback, tradycyjne - sedany oraz rodzinne - kombi, w przypadku potrzeby przewozu większej ilości osób można także skorzystać z opcji Vana.

 

Dodatkowe informacje:

 

  • Od klienta wymagane są: dowód osobisty oraz prawo jazdy

 

  • Wynajem samochodów CAR FOR YOU, jak w przypadku większości tego typu wypożyczalni również wymaga wniesienia podstawowej kaucji przed dokonaniem transakcji. Wynosi ona od 300 do 500 zł zależnie od typu pojazdu.

 

  • CAR FOR YOU oferuje swoim klientom wynajem: na godziny, dzienny, tygodniowy, miesięczny oraz długoterminowy

 

  • Wypożyczalnia aut jest czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

 

W przypadku pytań wystarczy zadzwonić na podany na stronie numer telefonu. Z oferty naszego najmu skorzystało już tysiące zadowolonych klientów. Firma cieszy się dużym uznaniem w mieście, dzięki rzetelnej obsłudze, wielu opcjom wynajmu oraz wysokiej klasy samochodom.

Aktualności