tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wynajem dlugoterminowy samochodow olsztynO ile jeszcze jakiś czas temu samochód traktowany był jako udogodnienie, to dziś stanowi już integralną część naszej rzeczywistości. W czasach, kiedy wysoka mobilność pozwala na realizowanie potrzeb nie tylko zawodowych, ale także osobistych, posiadanie własnego samochodu jest niemal obowiązkiem. Rzecz w tym, że zakup auta oznacza konieczność poniesienia wysokich kosztów nie tylko w momencie nabycia pojazdu, ale także w toku jego eksploatacji.

Ubezpieczenie czy okresowy serwis - to wszystko kosztuje. Dodatkowo należy mieć na uwadze fakt utraty wartości pojazdu w momencie jego odsprzedaży. A gdyby tak pominąć wszystkie te koszta i zapłacić wyłącznie za faktyczny czas użytkowania samochodu? Wtedy otrzymalibyśmy rozwiązanie idealne. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, firma Car For You przygotowała niezwykle korzystną ofertę, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów Olsztyn.

W ramach usługi, każdy klient otrzymuje możliwość wyboru dowolnego modelu, który aktualnie stanowi przedmiot oferty wynajmu - od ekonomicznych samochodów miejskich i kompaktowych, aż po luksusowo wyposażone limuzyny segmentu D i E, spełniające najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa. Wynajem długoterminowy samochodów Olsztyn jest usługą elastyczną, dającą możliwość negocjacji ceny, która zależy od tego, na jak długo zdecydujecie się Państwo wynająć samochód. Po podpisaniu umowy, Państwa jedynym kosztem staje się opłata miesięczna, której wysokość nie zmieni się przez cały okres jej trwania. W każdej chwili można natomiast dokonać wymiany samochodu na model, który okaże się lepiej dostosowany do Państwa aktualnych potrzeb.

Wynajem długoterminowy jest usługą, dedykowaną przede wszystkim dla odbiorców firmowych. Możliwość podpisania umowy nw okres nawet kilku lat sprawia, że nasza oferta staje się realną alternatywą dla zakupu pojazdów flotowych i dla leasingu.

Charakter działalności wielu firm sprawia, że jej pracownicy muszą być mobilni. Decydując się na wynajem w systemie długoterminowym, zapewniają Państwo swoim pracownikom dokładnie taki środek transportu, jaki będzie najlepiej dostosowany do potrzeb, wynikających z pełnionej przez nich funkcji. W krajach Europy Zachodniej, wynajem długoterminowy stał się już jednym z najpopularniejszych rozwiązań, po które sięgają małe, średnie i duże firmy. Powód jest prosty - dokonując wynajmu, klienci eliminują zarówno ryzyko wynikające z utraty wartości pojazdu, jak również konieczność poniesienia wysokich kosztów związanych z jego zakupem. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza w czasach, gdy tak znaczne wydatki mogą poważnie zachwiać stabilnością finansową firmy.

wynajem długoterminowy samochodów osobowych oraz dostawczychKolejną zaletą usługi wynajmu długoterminowego jest brak przestojów, wynikających z awarii pojazdu. Opcja warsztatu mobilnego sprawia, że usterka może być zdiagnozowana i usunięta w dosłownie każdym miejscu. Jeżeli natomiast usunięcie awarii będzie wiązało się z wyłączeniem pojazdu z eksploatacji na dłuższy okres czasu, Klient otrzyma do dyspozycji samochód zastępczy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wynajmu samochodów w  Olsztynie - Car For You.

Aktualności

Blog