tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wypożyczalnia samochodów dostawczych olsztynFirma Car For You to wypożyczalnia wynajmująca samochody dostawcze. Wypożyczenie samochodu dostawczego w Olsztynie to idealna opcja dla każdego, kto potrzebuje auta na wyjazd wakacyjny, służbowy, na co dzień czy na użytek firmy. Oferujemy zarówno wynajem długoterminowy, jak i i na godziny. Swoim klientom proponujemy samochody różnej klasy, dostosowane do indywidualnych potrzeb, dostawcze i osobowe. Każde auto jest całkowicie sprawne i przed wypożyczeniem przechodzi wszelkie badania techniczne, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo usługi. Nasi klienci do wyboru mają zarówno auta klas luksusowych, takich jak Volvo S80 czy Alfa Romeo 159, jak także klas średnich, wśród których znajdują się zarówno samochody rodzinne, jak i mniejsze, doskonałe dla jednej osoby.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Car For You?

Samochody wchodzące w skład firmowej floty są bezawaryjne i komfortowe. Przy tym oferujemy naprawdę przystępną cenę wynajmu, która podlega dodatkowo negocjacji. Jakie wymogi trzeba spełniać, by skorzystać z naszej oferty? Należy dysponować aktualnym prawem jazdy oraz dowodem osobistym, a także uiścić opłatę z góry za wynajem. To jedyne nasze wymagania. W zamian oferujemy zatankowane auto oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy wysokiej klasy samochodami, które można wypożyczyć na tak długo, jak tylko potrzeba.

Wypożyczalnia jest czynna przez cały tydzień, również w dni świąteczne. Gwarantujemy zawsze atrakcyjne ceny, niezależnie od tego, czy chodzi o praktyczny samochód dostawczy o wysokiej ładowności, przeznaczony dla firmy, czy też samochodów osobowy. Korzystanie z oferty wypożyczalni nie wiąże się z żadnymi opłatami dodatkowymi. Nie ma również limitu kilometrów. W razie potrzeby, auto może być podstawione w dowolne miejsce, wskazane przez klienta, co stanowi dodatkowe udogodnienie.


Firma zapewnia opłacalny wynajem na godziny, jak i na dłuższe terminy, czyli nawet ponad miesiąc. W przypadku samochodów dostawczych opcja długoterminowa sprawdza się idealnie w gorącym okresie dla biznesu, kiedy potrzeba dodatkowej floty na kilka tygodni. Taka inwestycja z pewnością się opłaca, ponieważ ceny za miesiąc przy wynajmie długoterminowym rozpoczynają się już od około 1500 złotych. Więcej informacji na temat tej oferty można znaleźć wpisując do wyszukiwarki internetowej słowa: wypożyczalnia samochodów dostawczych Olsztyn i wchodząc na stronę firmy.

wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawyczch w olsztynie

Wypożyczalnia samochodów Olsztyn - dodatkowe informacje!

 

Rezerwacji samochodu można dokonać zarówno przez telefon, jak i e- mail. Wystarczy poświęcić na to 3 minuty, podając przewidywany termin, w którym potrzebne będzie auto oraz ewentualnie wybierając konkretny model. Konsultant dostarczy informacji o dostępności wskazanego samochodu w danym czasie. W ten sposób można sprawnie i łatwo zamówić auto zarówno na bliższy, jak i dalszy termin. W dniu odebrania auta, przed jego wydaniem, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i galerią aut na stronie. Jesteśmy pewnym i niezawodnym partnerem. Wystarczy jeden telefon, by rozwiązać problem w postaci braku samochodu, niezależnie od okazji.

Aktualności

Blog