tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Wynajem długoterminowy samochodów w Poznaniu.

samochód ford -wynajem długoterminowy samochodów PoznańZapoznaj się z ofertą na długoterminowy wynajem samochodów jaką przygotowała wypożyczalnia samochodów Car For You. To nowa sieć wypożyczalni udostępniająca swoją flotę pojazdów osobowych i dostawczych na terenie całego kraju na wynajem długoterminowy jak również krótkie, jedno i kilkudniowe terminy najmu. Propozycja firmy jest odpowiedzią na rosnące potrzeby podróżowania po kraju, zarówno w celach prywanych jak też służbowych i chęci szybkiego przemieszczania się po miastach docelowych. Dzięki samochodom do własnej dyspozycji nie uzależniasz się od taksówek, czy komunikacji publicznej. Korzystanie z własnych lub służbowych samochodów podczas dalekich wyjazdów jest zwykle kłopotliwe. Przyjazd do odległego miasta, opłaty drogowe, ubezpieczenie i ryzyko związane z podróżami i opóźnieniami sprawia, że łączenie przejazdów innymi środkami transportu z wynajęciem pojazdu na miejscu po niewysokich cenach staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem samochodu osobowego na dowolny czas, zarówno kilka dni, jak też długoterminowy wynajem dla osób prywatnych i firm – bez względu na rodzaj podróży ceny za wynajem samochodu są zawsze na atrakcyjnych poziomach. W przypadku dłuższego czasu wypożyczanie samochodów będzie premiowane dodatkowymi rabatami. Nie przejmuj się kosztami napraw i serwisów. Wszystkie operacje związane ze sprawnym funcjonowniem pojazdu ponosi długoterminowa wypożyczalnia samochodów, gwarantując jednocześnie komfortową jazdę w zadbanych samochodach.

Długoterminowy wynajem – zaletywnętrze samochodu

Długoterminowy wynajem jest opcją z której często korzystają osoby podróżujące w sprawach służbowych, które wizytują przedsiębiorstwa w okolicznych miastach. Dzięki naszej ofercie dla firm mogą one wygodnie i bezpiecznie poruszać się po ulicach, bez koniczeności ponoszenia dodatkowych kosztów kierowców czy zakupu lub udostępnienia użytkowanego przez pracowników samochodu służnowego. Również sprawy związane z kosztami korzystania z samochodów przejmuje wypożyczania samochdów, co znacząco poprawia atrakcyjność takiej formy udostępnienia pojazdu.

 • Możliwość korzystania ze stałych kosztów za wynajem
 • Brak koniczeności serwisowania i ubezpieczenia samochodów
 • Pewność znakomitego stanu technicznego
 • Dogodne formy płatności przy każdej ofercie: średnioterminowej i krótkoterminowej.

Decydując się na wynajem długoterminowy przekazujesz całość spraw związanych z utrzymaniem samochodów firmie Car For You, która zadba o to, aby wynajem samochodu był dla Ciebie ofertą korzystną cenowo i wiązał się z całkowitym komfortem korzystania z tej usługi, bez względu na to czy przyjechałeś do miasta Poznań służbowo czy na urlop – na chwilę czy na kilka miesięcy.

Wynajem samochodu – oferty w mieście Poznań

Nasza wypożyczalnia samochodów jest jedną w niewielu usługodawców gwarantujących, że samochody, którymi będziesz poruszać się po mieście będą przygotowane pod względem czystości i sprawności technicznej. Wynajem długoterminowy pojazdów wiąże się z podpisaniem odpowiedniej umowy, oraz opłaty kaucji za samochód. Nasza firma podchodzi fair do każdego klienta – nowego i stałego, dlatego zawsze nasi pracownicy prezentują pełną ofertę i warunki jakie obowiązują wypożyczalnię aut oraz osoby korzystające z jej usług na wynajem.

 

Przykładowa oferta samochodów osobowych do wynajęcia długoterminowego

 Ford MondeoVW Passat KommbiSkoda Octavia
   osobowy ford mondeo  vw passat wynajem długoterminowy  skoda octavia wynajem miesieczny
  Samochód osobowy Ford Mondeo Liftback.
Silnik: 2,0 TDCI
Skrzynia biegów: Manualna
Spalanie: ok. 6,6l/100km

Samochód osobowy VW Passat
Silnik: 2.0 TDI
Skrzynia biegów: Automatyczna
Spalanie:
Samochód osobowy Skoda Octavia Lifback
Silnik: 1,6 TDI
Skrzynia biegów: Manualna
Spalanie:
 

 

Wynajem samochodu długoterminowy:

 • Wynajem pow. 7dni: 110zł/doba (Limit 200km/doba)
 • Wynajem pow. 7 dni: 130zł/doba (bez limitu)
 • Wynajem miesięczny: 2310zł (Limit 3000km)
 • Wynajem miesięczny: 3510 (bez limitu)
Przybliżone ceny orientacyjne
Zapraszamy do poznańskiego oddziału po szczegóły
Wynajem samochodu długoterminowy:
 • Wynajem pow. 7dni: 110zł/doba (Limit 200km/doba)
 • Wynajem pow. 7 dni: 130zł/doba (bez limitu)
 • Wynajem miesięczny: 2310zł (Limit 3000km)
 • Wynajem miesięczny: 3510 (bez limitu)

Przybliżone ceny orientacyjne
Zapraszamy kontaktu z odziałem w Poznaniu
Wynajem długoterminowy samochodu:
 • Wynajem pow. 7 dni: 100zł/doba (Limit 200km/doba)
 • Wynajem pow. 7 dni: 120zł/doba (bez limitu)
 • Wynajem na miesiąc: 2100zł (limit 3000km)
 • Wynajem miesięczny: 3240zł (bez limitu)

Cennik orientacyjny
Zapraszamy do kontaktu w Poznaniu po szczegóły

 

 

Wynajem aut jako pojazdów zastępczych

opel do wynajęcia poznań

Korzystanie z oferty jaką przedstawia nasza wypożyczalnia możesz udokumentować jako wybór należnego samochodu zastępczego, który powinien zapewnić Tobie twój ubezpieczyciel na czas naprawy samochodów uszkodzonych w wypadach. Wybierając ofertę naszej firmy możesz skorzystać z szerokiego wyb

oru modeli przeznaczonych do jazdy miejskiej, w trasę, dla rodziny, grupy osób czy podróży w pojedynkę. Doświadczeni pracownicy pomogą wybrać odpowiednie auto biorąc pod uwagę przewidywaną ilość pasażerów, długość trasy, potrzebną pojemność bagażnika. Wynajem dobrze dobranego modelu pozwala na sprawne i szybkie podróżowanie z pominięciem korzystania z transportu publicznego, taksówek.

Wypożyczalnia samochodów rodzinnych

Oferując wynajem samochodu mamy świadomość różnych potrzeb naszych klientów, dlatego zwracamy szczególną uwagę na osoby zainteresowane wynajmem samochodu w okresie wakacyjnym. Często od naszych aut zależy ich zadowolenie i bezpieczeństwo, dlatego zawsze dbamy o odpowiedni stan techniczny oferowanych w wypożyczalni aut. 

Adres wypożyczalni Car For You Poznań

Adres oddziału:

ul. Ożarowska 42 61-332 Poznań tel: tel 510-510-464

Przykładowy adres dojazdu do klienta. Przy rezerwacji telefonicznej umawiamy miejsce odbioru wypożyczanego samochodu.

 

Aktualności

Blog