tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie są niezywkle popularne ze względu na charakter tego miasta. Stolica Polski - Warszawa zajmuje bardzo rozległy teren. Pomimo bardzo dobrze rozwiniętej sieci dróg, oraz komunikacji miejskiej, poruszanie się po mieście jest utrudnione, szczególnie w godzinach szczytu. Wielu mieszkańców Warszawy, oraz osoby przyjezdne wolą korzystać z możliwości wypożyczenia samochodu na czas pobytu w mieście, czy dojazdu do centrum Warszawy.

warszawa panorama miasta

Coraz częściej wiele zawodów łączy się ze służbowymi podróżami. Czasami te podróże zdarzają się bardzo rzadko, czasem częściej. Różne też są zadania stawiane pracownikom w czasie służbowych podróży. Nierzadko jednak podróż w celach zawodowych wymaga sporej mobilności i odwiedzania w ciągu dnia wielu miejsc. Oczywiście z własnym samochodem nie jest to niczym trudnym, jednak wielu pracowników, w czasie dojazdu do miejscowości będącej celem delegacji wolałoby zająć się przygotowaniami do czekających ich na miejscu zadań. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest dojazd do miejsca delegacji publicznym transportem, a na miejscu – skorzystanie z możliwości, jakie daje wypożyczalnia samochodów. Warszawa jest najczęstszym celem służbowych podróży w Polsce i daje też szerokie możliwości wynajmu samochodów dla biznesmenów. Funkcjonuje tu wiele wypożyczalni o zróżnicowanej ofercie. Warto zaznajomić się wcześniej z ofertą poszczególnych wypożyczalni i zarezerwować samochód w jednej z nich, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że po mieście będziemy mogli poruszać się takim pojazdem, na jakim najbardziej nam zależy.

Wypożyczalnie aut bardziej przystępne dla szerokiej grupy klientów

Nie ulega wątpliwości, że wynajem samochodów w Warszawie jest coraz popularniejszy, ponieważ wypożyczalnie czynią go coraz lepszym rozwiązaniem. Samochody udostępnianie klientom wypożyczalni są przeważnie nowszymi modelami i rocznikami w świetnym stanie technicznym. Wiele wypożyczalni odeszło od narzucania limitu przejechanych kilometrów, oferując po prostu wynajem samochodów na określony czas. A skoro już jesteśmy przy czasie wynajmu – zarówno możliwość wypożyczenia pojazdu na dłuższy czas, nawet powyżej miesiąca, jak i bardzo krótki, liczony w godzinach, bez wątpienia zwiększa atrakcyjność opcji wynajmu auta. Oczywiście należy też pamiętać o tym, że istotną kwestią, dzięki której wypożyczanie samochodów jest coraz popularniejsze, jest również to, że ceny wynajmu są coraz bardziej przystępne. Coraz więcej wypożyczalni wdraża przemyślane cenniki, dzięki którym można całkiem tanio wynająć samochód, niezależnie od tego, na jaki czas go potrzebujemy. Oczywiście wymienione kwestie to tylko część tego, co wpływa na zwiększoną popularność wynajmu pojazdów.

Jaka wypożyczalnię samochodów w Warszawie wybrać?

Nie każda wypożyczalnia samochodów w stolicy dysponuje bogatą flotą umożliwiającą nam wybór samochodu każdej klasy. Decydując się na wynajem samochodu, powinniśmy zwrócić przede wszystkim uwagę na stan floty wypożyczalni. Oczywiście, jeśli podróżujemy w celach biznesowych, nierzadko ważna staje się dla nas marka i model wynajmowanego pojazdu, niemniej jednak naszą uwagę przede wszystkim powinien zwrócić jego stan techniczny. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów przeważnie posiada pojazdy liczące sobie maksymalnie 5 lat i na bieżąco serwisowane. Oczywiście badania techniczne są obowiązkowe. Samochód powinien być czysty, a dobrą praktyką jest również wydawanie go klientom z pełnym bakiem, umożliwiającym natychmiastowe ruszenie w drogę. Warto zwrócić też uwagę na to, na jaki czas możemy wynająć auto – niektóre wypożyczalnie umożliwiają nawet wynajem na godziny.

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie

Warszawa miasto centrumulice warszawskie

 

W mieście Warszawa znajduje się ponad 500 podmiotów gospodarczych zajmujących się wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych do celów prywatnych jak też służbowo. Wśród popularnych usług dostępnych dla wypożyczających samochody znajdują się: wynajem krótkoterminowy - liczony w godzinach czy pojedynczych dobach, średnioterminowy oraz długoterminowy wynajem samochodów. Firmy wypożyczające samochody często oferują dodatkowe ubezpieczenie, opiekę serwisową nad pojazdem bez względu na limit kilometrów przejechanych, czy możliwość dowiezienia samochodu w miejsce wybrane przez klienta - na dworce kolejowe, Międzynarodowe Lotnisko im. Chopina, czy lotnisko Modlin.

Wynajęcie samochodu - lepsze niż zakup i utrzymanie własnego auta

Decyzję o sprzedaniu własnego auta jest tym łatwiej podjąć, że niczym niecodziennym nie jest już wynajem samochodów. Warszawa jest miejscowością, w której funkcjonuje relatywnie sporo wypożyczalni aut, a ich klientami są nie tylko przyjeżdżający tu w interesach biznesmeni, ale także zwykli mieszkańcy Warszawy, którzy potrzebują samochodu tak rzadko, że nie opłaca im się posiadać go na własność – po prostu w razie potrzeby go wynajmują.

Wypożyczalnia samochodowa - oferta i cennik Car For You dla miasta Warszawa

Dla Państwa wygody, i wszystkich osób, które będą szukały w Warszawie samochodu do wypożyczenia, otworzylismy nasz oddział, który dysponuje samochodami osobowymi i dostawczymi. Posiadamy szeroki zestaw marek i modeli, aby każdy znalazł dokłądnie to czego potrzebuje. Samochody są czyste, sprawne technicznie i gotowe do jazdy. Poniżej znajduje sie adres warszawskiego oddziały Car For You, natomiast w cenniku możesz zapoznać się z cenami wynajmu aut w Warszawie

Adres oddziału wypożyczalni Car For You:

ul. Branieckiego 10
02-972
Warszawa

Tel: 510-510-772

Warszawa, Branickiego Adama, 10, mapa Warszawy

Poznaj oferowane przez wypożyczalnię Car For You usługi oferowane na terenie miasta Warszawa:

 

Aktualności

Blog