tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

wynajem aut w warszawieStolica naszego kraju stanowi bardzo częsty cel podróży służbowych pracowników różnych branż, ponieważ to właśnie w Warszawie mieści się sporo najważniejszych instytucji i to właśnie tutaj najczęściej są organizowane ważne wydarzenia, konferencje, szkolenia itp., na które przybywają ludzie z całego kraju i nie tylko. Do zadań wykonywanych w czasie podróży służbowej trzeba się odpowiednio przygotować, a w natłoku zajęć, często jedynym czasem na to, jest czas podróży do Warszawy.

Wynajem aut osobowych w Warszawie


Dlatego też wielu delegowanych pracowników do stolicy dociera pociągiem, a na miejscu decyduje się na wynajem aut. Warszawa daje tutaj sporo możliwości – działa tu wiele wypożyczalni, dzięki czemu z łatwością znajdziemy najatrakcyjniejszą dla nas ofertę.

Wypożycz auto w Car For You

Warszawa - panorama miastaWypożyczając samochód warto dobrze wybrać wypożyczalnię, a w tym celu należy zwrócić uwagę na kilka decydujących szczegółów. Przede wszystkim powinien nas interesować czas, na jaki można wypożyczyć samochód. Jeśli potrzebujemy samochodu zaledwie na kilka godzin, odpada wypożyczalnia, która oferuje wynajem aut w stolicy - Warszawie na co najmniej dwie doby. Istotne powinny być też ceny wynajmu, ale przede wszystkim powinien nas interesować stan techniczny floty. Większość wypożyczalni dba o to, by był on jak najlepszy, ale i tak lepiej to sprawdzić. Sama flota również powinna nas zainteresować, bo na pewno mamy jakieś wymagania co do samochodu – niektórym zależy na konkretnej marce, dla innych istotne są gabaryty pojazdu.

Wypożyczalnia aut w Warszawie - dodatkowe usługi

Wygodnie jest, gdy wynajem aut w Warszawie zaczyna się w dogodnym dla nas miejscu – sprawdźmy czy wypożyczalnia oferuje podstawienie auta pod wskazany przez klienta adres i czy pobiera za to dodatkową opłatę. Zwróćmy też uwagę, czy możemy wypożyczyć dodatkowe akcesoria, jak np. GPS albo fotelik dziecięcy. Warto zainteresować się również tym, czy na start otrzymamy auto z pełnym bakiem, czy raczej od razu będziemy musieli jechać na stację benzynową, by zatankować wypożyczony samochód. To tylko kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę.

Dodatkowe korzyści z wynajęcia samochodu

Wynajęcie samochodu z wypożyczalni daje również dodatkowe korzyści po stronie klienta, który nie musi się dodatkowo martwić kosztami amortyzacji samochodu, naprawami pojazdu, serwisowaniem. Korzystane z wypożyczalni samochodowej pozwala wielu osobom na wygodne poruszanie się po mieście - bez konieczności garażowania własnego auta. Z rozwiązania wynajmowania korzystają bardzo często firmy i korporacje które chcą wysłać pracowników w delegacje w okolicach stolicy, lub w dalszą podróż. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby wynajęcie auta jako służbowego pozwala na zaoszczędzenie na flocie pojazdów, oraz kosztach korzystania i eksploatacji auta.

 

Adres Wypożyczalni Car For You:

ul. Branieckiego 10
02-972
Warszawa

Tel: 510-510-772

 

Warszawa, Branickiego Adama, 10, mapa Warszawy

Aktualności

Blog