tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Pszczyna to miasto, które uzyskało swoje prawa miejskie już na początku XIV wieku. Miejscowość ta jest architektoniczną perłą województwa Śląskiego. Miasto zawdzięcza swoją popularność urokliwym miejscom jakie znajdują się na terenie miasta. Urokliwy rynek, który zachował swój przedwojenny charakter wraz zabytkowym, neobarokowym zamkiem, co roku przyciąga tysiące turystów z całej Polski. Przez Pszczynę przechodzi 8 szlaków turystycznych. To między innymi z tych powodów nie mogło nas tu zabraknąć! Car For You przygotowało specjalną ofertę wynajmu długoterminowego samochodów w Pszczynie z myślą zarówno o turystach jak i mieszkańcach.

 

zamek pszczyna

 

 

 

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem samochodów Car For You w Pszczynie?

 

Oferta naszej firmy jest przygotowana dla klientów o różnym zasobie portfela. Szeroki wybór samochodów z pewnością ułatwi podjęcie finalnej decyzji. Car For You to także wysoka gwarancja bezpieczeństwa dla kierowców. Z oferty firmy mogą także skorzystać małe i średnie przedsiębiorstwa, które skrupulatnie poszerzają swoją działalność w mieście. Wynajem samochodów Pszczyna to najlepszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupie samochodu. Wypożyczalnia umożliwia nam wynajem aut w formie długoterminowej jak i godzinowej. Dzięki temu możemy dopasować swoje usługi do każdego rodzaju zapotrzebowań. Wynajem samochodów w Pszczynie od Car For You to jedyna taka oferta w okolicy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

 

Wynajem samochodów Pszczyna - Warto wiedzieć!

 

Wysokość kaucji wynosi w zależności od klasy samochodu od 300 do 500 zł. Car For You nie wymaga od Ciebie karty kredytowej. Wyjazdy zagraniczne wymagają dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł za dzień. Wypożyczalnia aut dostępna również w okolicy - Bielsko-Biała i Czechowice-Dziedzice. Wynajem samochodów długoterminowy jak i w innych formach dostępny już w Pszczynie! Skontaktuj się z nami i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Aktualności

Blog