tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

 

Pierwsze wzmianki o mieście sięgają już XIV wieku. Niemniej jednak, miasto uzyskało swoje prawa miejskie dopiero w 1951 roku. Czechowice-Dziedzice to miejscowość, która charakteryzuje się przemysłem ciężkim. Na terenie miasta znajduje kilka fabryk z sektora samochodowego, elektroenergetycznego czy metalurgii. W mieście znajduje się pałac rodziny Kotulińskich z XVIII wieku. Wraz z parkiem krajobrazowym tworzy ciekawy kompleks wypoczynkowy, z którego korzystają mieszkańcy i przyjezdni. Wynajem samochodów w Czechowicach-Dziedzicach to idealna forma pozyskania pojazdu na okres długoterminowy i nie tylko.

 

czechowice

 

 

Oferta wynajmu samochodów w Czechowicach-Dziedzicach

 

Car For You to firma, która prężnie rozwija swoje działania na cały kraj. Oferta wynajmu samochodów trafiła także do Czechowic-Dziedzic. Wypożyczalnia aut gwarantuje wysoki komfort podróży jak i bezawaryjność. Nasza firma od lat stawia na bezpieczeństwo. Car For You to także ciekawa alternatywa dla zakupu samochodu. Wynajem samochodów z pewnością jest bardziej korzystny finansowo dla naszych portfeli, aniżeli zakup nowego pojazdu. W ofercie można znaleźć szereg pojazdów różnej klasy. Wypożyczenie pojazdu to także idealna alternatywa dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw.

 

Dodatkowe informacje

 

Oddział Car For You w Czechowicach-Dziedzicach można znaleźć w Centrum Handlowym - Stara Kablownia przy ulicy Legionów 83A. Wszelkie informacje na temat wynajmu samochodu i doboru pojazdu możesz uzyskać dzwoniąc pod ten numer telefonu - 510 510 772. Wynajem samochodów dostępny także w Bielsku-Białej i Pszczynie.

Aktualności

Blog