tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Gdańsk to miasto z ponad tysiącletnią historią. Przez wieki znajdował się w rękach Polaków i Niemców. Aktualnie to najbardziej rozwinęty ośrodek kulturowy na północy kraju. Swoją dynamikę zawdzięcza głównie turystyce. Nie zmienia to faktu, że Gdańsk staję się także miastem biznesu. Coraz więcej nowych biurowców i firmy działających w zakresie IT przyciąga coraz większą liczbę nowych pracowników. Podróżowanie po Gdańsku jest możliwe dzięki komunikacji miejskiej i rozwiniętej sieci dróg miastowych i ekspresowych. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Gdańsk kieruje swoją ofertę głównie do kierowców, którzy nie wyobrażają sobie przemieszczania się po mieście bez samochodu. Wynajem jest także idealną ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego Trójmiasta. 

lotnisko Gdańsk

Nowa flota samochodów i nie tylko!

Car For You to firma, która umożliwia nam przede wszystkim szybki i bezproblemowy wynajem aut. Szeroki wybór pojazdów z pewnością ułatwi nam podjęcie ostatecznej decyzji. Nowoczesna flota samochodów jak i starsze modele są dostępne głównie ze względu na naszą różnorodność. Chcemy być elastyczni i dostosowywać się do każdego rodzaju klienta. Wynajem samochodu dostępny za okazaniem odpowiednich dokumentów - prawo jazdy i dowód osobisty. Kaucja jest zależna od wybranego auta.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Gdańsk

Wynajem samochodu z dojazdem na Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Odpowiadając na potrzeby zainteresowanych podróżą wynajmowanym samochodem z Gdańskiego portu lotniczego proponujemy dostarczenie samochodu pod terminal lotniska o wyznaczonej godzinie. Korzystanie z wypożyczalni samochodów z dowozem na lotnisko w Gdańsku będzie dla klientów tańszym rozwiązaniem niż cennikowy wynajem pojazdów na terminalu. Dzięki wcześniejszej rezerwacji i opłaceniu kaucji masz pewność, że wybrane przez ciebie auto będzie czekać pod lotniskiem.

Wypożyczalnia samochodów Car For You Gdańsk – kontakt: 510-510-464, oraz 510-510-772.

Zobacz także:

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Wynajem aut Gdynia

Aktualności

Blog