tel510-510-464, 510-510-772

mailkontakt@carforyou.com.pl

Wypożyczalnia samochodów - CAR FOR YOU - Oława

 

Aglomeracja Wrocławia jest jednym z największych skupisk ludności w kraju. Ponad milion osób przemieszcza się różnymi wariantami transportu. Komunikacja publiczna oraz samochody są najczęstszym wyborem wśród okolicznych mieszkańców. Dotarcie do Wrocławia z pobliskich miejscowości nie jest jednak tak łatwym procesem jak komunikacja w mieście docelowym. Wypożyczalnia samochodów Car For You jest idealną alternatywą dla osób, które nie posiadają swojego własnego pojazdu. Miasto Oława posiada głównie funkcje satelickie dla Wrocławia, dlatego też tysiące osób przemieszcza się do swoich miejsc pracy do stolicy Dolnego Śląska.

 

oława

Zalety wynajmu aut

 

Ceny nowych samochodów potrafią odstraszyć. Wiele osób po prostu nie stać na zakupienie nowego pojazdu, a starsze modele są dla nas dużo mniej atrakcyjne. Koszty utrzymania samochodu osobowego również nie są niskie, dlatego też coraz więcej osób skłania się ku wynajmu aut. Car For You w Oławie umożliwia długoterminowy wynajem samochodów. Duży wybór pojazdów jest odpowiednio zróżnicowany, aby móc dopasować swoje aktualne potrzeby do konkretnych wymagań finansowych. Nasze pojazdy są przede wszystkim gwarancją bezawaryjności oraz komfortu. Wynajem aut w Oławie umożliwi szybką oraz bezpieczną podróż.

 

 

Wynajem samochodów w Oławie i okolicach

 

Car For You to prężnie rozwijająca się firma. W wielu miejscowościach w kraju można znaleźć nasze szyldy. Wynajem samochodów w Oławie to nie jedyna nasz salon w okolicy. W obszarze Dolnego Śląska można nas także znaleźć we Wrocławiu oraz Oleśnicy.

 

Dodatkowe informacje:

Wysokość kaucji wynosi od 300-500 zł w zależności od marki auta

Karta kredytowa nie jest wymagana

Ceny zawarte na naszej stronie są cenami do zapłaty (Brutto)

Wyjazdy zagraniczne to dodatkowe 50 zł za każdy dzień poza granicami Polski

Aktualności

Blog